Skocz do zawartości

e46 M47N320d 2004 FILMIK INPA PROŚBA O POMOC


has01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,

 

Dzisiaj jechałem sobie do pracy i trochę mocniej przycisnąłem na zakręcie i ... nagle nie ma mocy nie zdążyłem jeszcze nic zobaczyć fizycznie w aucie bo jestem w pracy ale zrobiłem krótką jazdę testową z INPA. Autko się nie wkręca ledwo pod górkę na 3 biegu, czarny dym z wydechu. Na początku trochę długo się włączała inpa nie edytowałem filmu bo nie mam jak, ale proszę sobie przewinąć do interesującego momentu.

http://www.youtube.com/watch?v=vig0T1qv0hU

 

Niepokojące od 2:01 filmu.

Selective mass adjustment:(jezeli dobrze myślę to wtryski) Cylinder 1 za duże wartości, Cylinder 4 za małe wartości - oczywiście to wszystko pod obciążeniem. Nie znam się dobrze i nie wiem czy ma być na jałowym czy nie ?

 

od 2:57

current charge air pressure- oczekiwane ciśnienie doładowania 1478 - dostarczane 975

i to samo air mass duże różnice 649/ 1189

Błędów nie ma, tylko od dawna wystepujący bład centrali świec zarowych

 

Proszę o podpowiedzi co to może być, dziś wieczorem spróbuję popatrzeć fizycznie.

 

Z góry wszystkim dzięki.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze odczytalem (to moje początki z INPĄ) ale wychodzi na to jakby turbo w ogóle nie dawało ciśnienia.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.