Skocz do zawartości

320i czy Alfa Romeo 156 2.0 JTS, nie bijcie!


Vincent86

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze - nie okazja, po drugie - bezwypadkowe, po 3 - sprawne technicznie, po 4 - napisałem to po 1.5 rocznym okresie użytkowania. Na początku też byłem zachwycony, ale szybko przeszło. Miałem okazję pojeździć w firmie innymi samochodami - i BMW w prowadzeniu się nie umywa (chyba, że po zakrętach, tu faktycznie można poszaleć). Zapomniałem dopisać jeszcze o silniku który pracuje ciężko jak traktor i wibruje oczywiście w porównaniu do diesli innych marek. A po 5 wystarczy wejść na forum i poczytać jakie jaja dzieją się z tymi samochodami. To moja osobista opinia, dlatego piszę może ktoś skorzysta i nie wejdzie na minę.

Trzeba było kupić sobie 330d, wtedy miałbyś mocy pod dostatkiem, nie wibrowałby, spalił podobnie co 320d i być może wtedy byś tak nie narzekał na BMW, zresztą wcale mnie to nie grzeje ani ziębi jakim samochodem będziesz śmigał ja odkąd kupiłem pierwsze BMW E30 wiedziałem że już pozostanę przy tej marce. choć moja żona jeździ Toyotą i nic złego na japońską solidność nie powiem.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że kolega na m.... dalej nie czyta ze zrozumieniem :D . masakra. - i w dodatku kolega jakiś smutny :cry: na żartach się nie zna albo zabolało :duh:

To co napisałem w postach wcześniej jest moją /czytaj/ własną O P I N I Ą o BMW. Nie komentuję innych wypowiedzi tym bardziej opinii. Każdy w dzisiejszych czasach może mieć swoje zdanie - to nie komuna.

Może teraz dotrze ....... :!: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega na m.... dalej nie czyta ze zrozumieniem :D . masakra. - i w dodatku kolega jakiś smutny :cry: na żartach się nie zna albo zabolało :duh:

To co napisałem w postach wcześniej jest moją /czytaj/ własną O P I N I Ą o BMW. Nie komentuję innych wypowiedzi tym bardziej opinii. Każdy w dzisiejszych czasach może mieć swoje zdanie - to nie komuna.

Może teraz dotrze ....... :!: :?:

 

Kolega Czerwony 330d ma sporo racji , silnik 330d zdobywał nagrody i kto ma taki silnik złego słowa o BMW nie powie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega na m.... dalej nie czyta ze zrozumieniem :D . masakra. - i w dodatku kolega jakiś smutny :cry: na żartach się nie zna albo zabolało :duh:

To co napisałem w postach wcześniej jest moją /czytaj/ własną O P I N I Ą o BMW. Nie komentuję innych wypowiedzi tym bardziej opinii. Każdy w dzisiejszych czasach może mieć swoje zdanie - to nie komuna.

Może teraz dotrze ....... :!: :?:

 

Jesteś bardzo niewyrozumiały.

 

Mierzysz ludzi swoją miarą i nie przychodzi Ci do glowy , że niektórzy nie czytają ze zrozumieniem nie dlatego, że nie chcą ....tylko dlatego że nie potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.