Skocz do zawartości

Problem z dzwiękiem BMW E39


piotrek1

Rekomendowane odpowiedzi

Mói samochód BMW E39 z 1998 roku, założone mam oryginalne radio CD ale po 2000 roku ( dołożona przejściówka ). Mój problem polega na tym że z dnia na dzień radio przestało podawać dzwięk na głośnik. Mam stare radio które było zamontowane oryginalnie i w tym radiu gra o dziwo tylko przód ( wcześniej grało wszytko ), pożyczyłem radio z BMW E39 od kolegi ? ( jednoczęściowy kaseciak )i również nie ma dżwięku w żadnych głośnikach. Co może być przyczyną ? w aucie mam fabryczny telefon może on robi problemy ?, posprawdzałem co było mozliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
WITAM ROZWIAZALES PROBLEM MAM PODOBNY TYLKO U MNIE NIE MA DZWIEKU W ZADNYM GLOSNIKU

 

Wymieniałem tylne amory i przykleszczyłem kabel od tylnych głosników pod śrubą mocującą amor, robiło zwarcie i radio nie załączało koncówek mocy

o to dales mi do myslenia bo mi wymieniali amorki i od tamtej chwili przestalo grac sprawdze sprawdze dzieki za podpowiedz :cool2:

BMW - marka stworzona dla radosci z jazdy

Bardzo Madry Wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM ROZWIAZALES PROBLEM MAM PODOBNY TYLKO U MNIE NIE MA DZWIEKU W ZADNYM GLOSNIKU

 

Wymieniałem tylne amory i przykleszczyłem kabel od tylnych głosników pod śrubą mocującą amor, robiło zwarcie i radio nie załączało koncówek mocy

o to dales mi do myslenia bo mi wymieniali amorki i od tamtej chwili przestalo grac sprawdze sprawdze dzieki za podpowiedz :cool2:

 

Jeżeli tylne to na bank to samo, bardzo łatwo je przykleszczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :cool2: ,zrobione jeden kabel byl przetarty i dotylal masy. Wielkie dzieki za podpowiedz patrzylem sprawdzalem ale nie popatrzylem tam gdzie trzeba problem rozwiazany teraz gra i huczy :DKabel byl schowany miedzy mocowaniem pasow a przegroda wiec ominolem ta czesc i szukalem gdzie indziej . Wazne ze juz gra Wielkie dzieki i szerokosc zycze i radosci z jazdy :lol:

BMW - marka stworzona dla radosci z jazdy

Bardzo Madry Wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.