Skocz do zawartości

stuki podczas energicznego ruszania


twister245

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

BMW e60 520i manual 2005r 45 tyś km przebiegu. Podczas energicznego ruszania do tyłu lub do przodu z tyłu samochodu słychać stuknięcie lub lekki zgrzyt, na kanale okazało się że stuknięcie dochodzi z dyfra. Może ktoś miał podobny problem, proszę o informację. Czy ma sens robierać dyfer? Może ktoś zna dobrego mechanika na śląsku. Pozdrawiam i dziękuje za każdą informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

BMW e60 520i manual 2005r 45 tyś km przebiegu. Podczas energicznego ruszania do tyłu lub do przodu z tyłu samochodu słychać stuknięcie lub lekki zgrzyt, na kanale okazało się że stuknięcie dochodzi z dyfra. Może ktoś miał podobny problem, proszę o informację. Czy ma sens robierać dyfer? Może ktoś zna dobrego mechanika na śląsku. Pozdrawiam i dziękuje za każdą informację.

 

 

WItaj

 

Ja ci opisze moj wczesniejszy problem. Po wymianie komp sprzegla przy ostrym ruszaniu bez trakcji ze skrzyzowania cos zgrzytlo i stracil sie naped. Na poczatku myslalem ze to wina sprzegla. Wiec zadzwonilem po lawete i do garazu. Gdy podnieslismy auto na podnosniku aby sprawdzic co sie stalo - okazalo sie ze jak i przeniesienie napedu tak i sam naped dziala.

Po kilku tyg mialem znow to samo. Wiec zaczelismy diagnozowac dyfer. Okazalo sie ze jedna flansza z lewej strony wysunela sie. Wbilismy ja mloteczkiem i do dzis nie mam z tym problemow.

 

Podaj @ na priv to postaram Ci sie wyslac zdjecia o jaka flansze mi chodzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.