Skocz do zawartości

Jak zdjąć tapicerkę z drzwi???


Przemek_E39

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym, iz od jakiegos miesiaca coc mi puka, stuka w prawych przednich drzwiach. Irytuje mnie to bardzo, gdyz tego nie bylo i w BMW byc nie powinno. Dzwiek jest tak jakby jakas masywna plastikowa rzecz miała luzy i na wybojach daje o sobie znac.

Probowalem sie za to zabrac ale po odpieciu kilku spinek poddalem sie aby czegos nie zepsuc.

W zwiazku z tym prosze o rade co i gdzie odkecic, wypiac aby zdjac tapicerke. Nadmieniam, iz mam airbag'a w drzwiach, a moja becia to sedan 523i z 1997 roku.

Dzieki...

GO NAVY...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny problem ze stukaniem :evil: z tym ze w lewych drzwiach tal myslalem , a okazalo sie ze dokrecenie ''skobla'' w lewym slupku pomoglo.

 

jesli chodzi o zdjecie tapicerki to przykrecona jest jedna srubka czy wkretem pod uchwytem do otwierania drzwi a reszta to spinki ktore niezle trzymaja i trzeba z wyczuciem pociagnac.

Nie wiem jak jest z poduszka czy ma to duzy wplyw czy wystarczy nie odlaczac kabli , ale tu moze powie ktos inny .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny problem ze stukaniem :evil: z tym ze w lewych drzwiach tal myslalem , a okazalo sie ze dokrecenie ''skobla'' w lewym slupku pomoglo.

 

Mozesz sprecyzowac o jaki skobel chodzi? Mi tez cos stuka od strony kierowcy i nie wiem czy zabierac sie za demontaz drzwi czy za cos innego

 

Co do poduszki powietrzenej, to jest ona przymonotowana do drzwi i zdjecie tapicerki nie powinno jej zaszkodzic.

 

TK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

,,Skobel" mam na mysli "hak" (nie wiem jak ten kawalek zlomu nazwac) w słupku w ktory wchodzi zatrzask zamka. Od wewnatrz tego , w słupku jest kawalek blachy ktory kiedy lekko sie poluzuje dzwoni puka na dolkach co wk.. u mnie dokrecenie tego pomoglo a juz myslalem ze to moze mocowanie pasow , ale nie.

moze tobie pomoze a na pewno nie zaszkodzi.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.