Skocz do zawartości

Koło zapasowe do F01


PhilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar w najblizczym czasie zakupic BMW 7 F01. Będę kupował samochod uzywany.

Moje pytanie jest nastepujące: Czy nowe 7emki maja koło zapasowe, ewentualnie czy istnieje mozliwosc dokupienia takiego koła i czy jest miejsce na niego w bagażniku?

Czy jestem zmuszony do jeżdzenia na runflatach jak bylo to w przedostatnim modelu BMW 5 serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Ja mam E64 (630) na runflatach.Komfort ok-wystarczy omijać studzienki.Na trasy zagraniczne biorę dojazdówkę w pokrowcu +podnośnik z kluczem do kól.Na razie nie korzystałem:).Wydaje mi się że dojazdówkę i podnośnik do 7 spokojnie dokupisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W F01 miejsca na koło zapasowe faktycznie nie ma.

Uważam, że na naszych drogach dojazdówkę trzeba mieć koniecznie. Po zniszczeniu koło załatwienie opony typu runflat na szybko gdzieś na przysłowiowym zadupiu jest praktycznie niemożliwe. W dużych miastach również trzeba czekać na konkretny model opony. O feldze już nie wspomnę.

Miałem problem taki, że rozwaliłem 1 runflata całkowicie, (drugi nadawał się do jazdy bez powietrza) w E60. Na szczęście miałem dokupioną dojazdówkę w mojej e60. Dzięki temu obyło się bez lawety. Do czasu ściągnięcia kół mogłem na krótkich dystansach użytkować samochód dzięki dojazdówce.

 

Teraz mam F01 załatwiam dojazdówkę. Są dostępne specjalne komplety (koło, klucz, lewarek, rękawiczki....:)). Trzeba zamówić w serwisie- koszt około 1200 PLN.

Niestety trzyma się ją luzem w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.