Skocz do zawartości

test zegarów E36 316i


zukero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy w moim autku to jest BMW E36 316i rok prod 1994 jest możliwość przeprowadzenia testu zegarów, widziałem na YT cos takiego lecz nie wiem czy w moim modelu jest taka opcja.?? Jak jest to chciałbym poznać tą sztuczkę jak się ja wykonuje.??Dodam że mam tylko jeden przycisk od kasowania licznika i to z lewej strony

Z góry śle podziękowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, należy nacisnąć przycisk licznika dziennego a nastepnie kluczyk w pozycję 1(mogę się mylić, może 2, ale najpierw sprobuj 1; mam jeszcze osobiste pytanie, właśnie mam zamiar kupić e36 316 właśnie też z 94. Możesz opisać swoje jak się sprawuje i ogólnie jego historię???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś użył szukajki to byś znalazł od razu odpowiedź na swoje pytanie.

 

kolego znalazlem lecz wiele niejasnosci i opisane modele z dwoma przyciskami w desce ja posiadam jeden i stąd ten post

Przepraszam ze tak cie urazilem zakladajac temat być może robiąc plagiat

 

 

 

co do historii mojej BUNI to jest bardzo krotka gdyż dostałem ja w spadku po teściu zmarłym 3 mc temu

lecz to co zdążylem zauważyc mimo iż nigdy nie bylem fanem BMW to teraz stwierdzam że bylem w dużym błędzie , nie wypowiem sie na temat techniczny i cenowy cześci ponieważ nic nie robilem przy aucie procz pierdol typu olej i filtr.. lecz komfortowo ... jestem bardzo zadowolony pieknie sie zbiera , pieknie pracuje , silnik bardzo czysty na łancuszku, jeden problem to skonczyl mi sie plywak od pozimu beny lecz to pikuś i paruje mi jedna lampa z przodu lecz to sa szczegóły ...super mimo iz jest wersja podstawowa bez klimy skóry i itp.. bardzo sobie chwale . Ma 17 lat auto a korozja w jednym miejscu ..pęcherzyk kolo zamka na klapie i to wszystko, podwozie kilka rudych miejsc znalazlem lecz tragedii nie ma sam to jakoś usune i zakonserwuje ...jednym slowem jestem zadowolony lecz o sprawy techniczne to popytaj kolegow z wiekszym doświadczeniem w BMW ja dopiero sie ucze tego auta ale jestem pilnym uczniem ha ha

Ps: dzieki za porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i o to mi chodziło :) dziękuje bardzo

a z innej beczki jak juz mam fachowca na lini to co zrobić gdy poprzedni właściciel wymienil klocki na nowe a kontrolka sie świeci od okładzin?? podejrzewam ze jakąś taniocha wsadzona bez czujnika da sie jakoś to wyłączyć, zewrzeć czy trzeba wymienić na oryginalny ...denerwuje mnie jak sie ciągle pali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.