Skocz do zawartości

bmw e36 po dachowaniu - za ile sprzedam


jestemkims

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Auto wczoraj kupione za kwotę 7000zł i wczoraj rozbite. Auto naprawdę było w super stanie, wcześniej nie miała żadnej przygody, sprawdzana z mechanikiem od BMW. Tak jak mówię auto miałem raptem godzinę :( - umowa i mandat do wglądu. Proszę uwierzyć nie był to jakiś trup, auto doinwestowane, bez wkładu finansowego, kupione tylko przez idiotę.

W aucie było zmienione:

 

CZARNA PODSUFITKA M PAKIET

 

AMORTYZATORY (TYŁ KMP.) BLINSTEN b4 - stare do wgladu

 

TULEJE (TYŁ "PROGOWE")

 

GUMOWY ŁĄCZNIK WAŁU

 

SPRZĘGŁO KMP

 

POMPA WODY

 

SONDA LAMBDA (NOWA ORI) - stara do wglądu

 

NAPINACZ ROZRZĄDU

 

KMP FILTRÓW I OLEI

 

NABITA I ODGRZYBIONA KLIMATYZACJA

 

Mam jeszcze jakieś stare części do wglądu. Samochód stoi na felgach 15" oryginalnych bmw (sloneczka)

 

Autem dachowałem, po dachowaniu silnik chodził, oczywiście go od razu wyłączyłem. Gdy auto leżało na dachu olej się wylał oczywiście - auta nie odpalano. Ale jak mówię silnik będzie w porządku.

Co do naprawy:

2 błotniki, maska, lewe drzwi, szyba przód, szyba przód lewa i jeszcze drążek prawy oraz próg prawy. O dziwo słupki się nie poprzestawiały, ani dach, spód auta widziałem dokładnie i nic się nie stało !

 

Proszę mi powiedzieć ile jestem w stanie za to wziąć, jaki koszt ewentualnej naprawy.

Zdjęcia wstawię jeszcze dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.