Skocz do zawartości

m_40 - gotowanie się wody


sky_brd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

i po traz kolejny bunia mnie zawodzi;/ Wczoraj wyjechałem wieczorkiem na przejażdżkę, po 2-3 km zauwazyłem że temp rośnie, minutę później wskazówka weszła na czerwone pole i od razu zatrzymałem się. Otworzyłem zawór do odpowietrzania no i jak się mozna domyślić chmura pary, no cuz jakoś zaryzykowałem jazdę do domu (miałem niecałe 2km), no i po wstępnych oględzinach zauważyłem że coś jest z obiegiem wody;/ jedna z "rur" wychodzących z chłodnicy była zimna, a druga w stanie normalnym_ciepła.

Pytanie: Czy to termostat? Jeśli nie, to jakieś inne podejrzenia?

Pytanie_2: Ma ktoś na sprzedaż termostat? (nie chce się bawić w allegro " nowy termostat bmw e36 za 20zł! okazja!! ". wolę kupić uzywany ale pewny i oryginalny, aniżeli chińszczyzne.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody23x i acidburn Dzięki wielkie, problem okazał się bardzo kuriozalny:) W błąd wprowadził mnie poziom wody, bo wydawało mi się, że jest odpowiednia ilość, jednak okazało się, że jest troszkę za mało, dlatego mi gotowało wodę:(

dzieki jeszcze raz za odpowiedź,

do adma: do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.