Skocz do zawartości

E36 318i Dziwne piszczenie


nostromo116

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Mam mały problem z moim autkiem a mianowicie podczas jazdy coś piszczy pomiędzy skrzynia a silnikiem.Tzn.to piszczenie jest nieregularne i pojawia się tylko raz na jakiś czas na parę sekund i jest cisza.Dodam jeszcze że jak silnik zgaśnie to piszczy jeszcze przez parę sekund.Posiadam BMW takie jak w podpisie.Z góry dziękuje za pomoc.Mogę załączyć filmik jak będzie potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://w657.wrzuta.pl/audio/7TZOJhE1C3P/nagranie Dodam jeszcze ze tuż po odpaleniu jest wszystko ok dopóki nie przegazuje,wtedy pojawia się to piszczenie i zaczynają falować obroty.Nawet jak piszczy to po wyjęciu miarki oleju i włożeniu po chwili to powraca wszytko do normy.Dodam jeszcze że jak jest to piszczenie to nie idzie odkręcić korka wlewu oleju.Trzyma go chyba podciśnienie.Pomóżcie bo już nie wiem co jest grane :evil:

Edit;

Zapomniałem napisać że tuż po zgaszeniu słychać uchodzące powietrze z zaworu odpowietrzającego skrzynie korbową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a ja wiem co jest. masz walnieta odme. ten okrogly plastik.dopiero to u mnie wymienialem.. objawy u mnie byly takie ze wlasnie nie moglem korka odciagnac tak go zasysalo i mi falowaly przez to jeszcze obroty i nierowno chodzil.. sprawdz ta odme.tam jest taka dziurka odpal auto i sluchaj czy nie syczy z niej powitrze..i niech ktos ci zgasi auto a ty sluchaj tam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj sory nie przeczytalem dokladnie twojego posta. 100% do wymiany ten plasikowy odpowietrznik skrzyni korbowej. mi wlasnie tez falowaly i piszczalo niej tzn syczalo.. nowe to dziadostwo 250zl. na alegro 170 ja kupilem uzywke za 60zl :norty: i autko pieknie teraz chodzi zero falowania.. :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.