Skocz do zawartości

320d mam problem z radiem


rychu1984

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z radiem w bmw e 46 320 d ponieważ co jakiś czas mi głos gaśnie radio działa dalej ale muszę je wyłączyć i włączyć żeby był głos z powrotem czy ktoś mi może pomóc z góry dziękuję pozdrawiam MICHAŁ!!!!
file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nikt raczej ci nie pomorze weś sam odkreć to radio i zobacz, moze to zwykly kabelek sie poluzował... a radio wyjmuje sie w prosty sposob boczna listwe po prawej stronie podważasz tak samo po drugiej stronie i masz dwie śrubkie 5 minut i masz ogarniete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jakie masz to radio?

Pisałeś cos ze ten model z TV i navigacją - wyswietlacz 4:3 + zmieniarka w bagażniku?

Ja mam takie w buni + jeszcze HK i mi tez sie tak dzieje - tzn włączasz radio o ono sie nie uruchamia trzeba czasem pare razy on/off aż w koncu załapie - nie ma na to reguły.

Wyszukałem na forum ze w tych radiach / wzmacniaczach siada koncówka mocy i to jest do wymiany.

Ja niedługo bede musiał to zrobić bo juz mnie szlag trafia :mad2: .

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówki mocy to podzespół wymienny w każdym sprzęcie ,nie sądzę żeby w tym radiu było inaczej ,nie wiesz jak się za to zabrać to zawieś radio do elektronika on już sprawdzi co naprawde powoduje te niedogodności...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kurde pseudo magik wymienił mi koncówki mocy we wzmacniaczu HK, ale kurde to nic nie dało.

Teraz wogle mi [BAD] nie działa :mad2: :mad2: :mad2:

Totalnie nie mam dzwieku. Oczywiscie super elektryk nie wie co nie działa.

Miedzy swietami chce podjechac do tego goscia co sie ogłasza na alledrogo ze Śremu że naprawia tunery w beemkach.

Rychu o co chodzi z tą płytą główną ? We wzmacniaczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kurde pseudo magik wymienił mi koncówki mocy we wzmacniaczu HK, ale kurde to nic nie dało.

Teraz wogle mi [bAD] nie działa :mad2: :mad2: :mad2:

Totalnie nie mam dzwieku. Oczywiscie super elektryk nie wie co nie działa.

Miedzy swietami chce podjechac do tego goscia co sie ogłasza na alledrogo ze Śremu że naprawia tunery w beemkach.

Rychu o co chodzi z tą płytą główną ? We wzmacniaczu?

słuchaj tam jest coś tylko do polutowania jakieś ścieżki jakieś (zimne luty) odstawiłem betke na 2 godziny trochę posiedział polutował i teraz hula do tej pory :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

file:///C:/Users/admin/Desktop/BMW.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.