Skocz do zawartości

parking sensor


szrek82

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,mam problem,wymienilem radio seryjne profesional alpine na pioneer mvh 8200bt w mojej bmce 330i e90 i przestaly dzialac czujniki parkowania.podobno tak sie dzieje przy wyciagnieciu seryjnego radia.co zrobic by czujniki dzialaly ?????diagnoza komputera nie wykazala zadnego bledu,podobno jakie kable trzeba zmostkowac przy kostce od radia?????nie mam pojecia co zrobic???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,tak kupilem nowe radio,wszystkie glosniki dzialaja przednie w dzwiach ,nisko tonowe w podlodze pod siedzeniami i tylnie tez tylko sensory przestaly dzialac.podpiecie pod kompa nie wykazalo zadnego uszkodzenia sensorow lud jakiekolwiek bledy.poprostu przestalo pykac przy cofaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam ponownie.juz wiem dlaczego nie dzialaja sensory w mojej bmce.poniewaz w orginalne radio to juz nie jest tylko radio ale czesc ktora odpowiada za sensory itp.wiec musze podpiac je przed nowym radyjkiem bo komputrr musi je widziec albo latwiejszy sposob to kupno odpowiednich kabli z modulem do kompa .za pare dni podepne nowa wiazke kabli z interfejsem do sensorow i mam nadzieje ze zaczna dzilac :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://caraudiosecurity.com/shop/product/products_id/10802.html witam ,wlasnie podpielem nowa wiazke kabli i sensory zaczely dzialac :D :-D .powyrzej wstawilem link z kablami ktore potrzebowalem.wszystko dziala poprawnie.koszt ok 200zl.mozna to obejsc podpinajac orginalne radio pomiedzy kostka a nowim radiem ale problem jest taki gdzie te radio ukryc.rozebralem czolowa czesc ale nie znalazlem miejsca by je ukryc wiec kupilem kable z modulem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.