Skocz do zawartości

bmw 525d zgrzytanie przy wciskaniu sprzegla POMOCY


tigerpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Mam problem z moja bunia,jak wcisne lekko sprzeglo to zaczyna cos glosno zgrzytac ,jak je docine do konca to przestaje a luzie tez cisza.(nawet przy dotknieciu leciutko noga zaczyna zgrzytac taki metaliczny dzwiek).Wszystkie biegi wchodza dobrze nie szarpie.Prosze o pomoc co to moze byc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz,dzisiaj mechanik do mnie dzwonil i dwumasa skonczyla swoj zywot,a sprzeglo na wykonczeniu strzal w dziesiatke :cool2:

 

A co myslicie o regeneracji dwumasy???

 

 

Pozdro

Edytowane przez tigerpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet o tym nie mysl :)

niestety albo i stety nasze bmw maja duzy moment - za chwile znowu ci sie to odezwie i bedziesz placil za wymiane ponownie. co najgorsze obilo mi sie o uszy ze nawet nowe sprzeglo duzo nie wytrzymuje i sa czasami problemy.

 

najlepsza opcja - wymien sprzeglo i dwu mase u jednego mechanika - jak bedziesz mial problemy masz gwarancje na naprawde i zero stresu i kompinowania bo ktos ci powie ze dwu masa byla regenerowana. chodz wiem ze to kosztowne....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Jako że w moim aucie wystąpiły dokładnie takie objawy jak w tym temacie zmuszony zostałem odgrzać tego kotleta :lol: a pytanie mam następujące, mój mechanik czas dla mnie będzie miał dopiero za nieco ponad tydzień a auto potrzebne jednak jest więc chciałem zapytać czym grozi jazda w takim stanie i ewentualnie jak daleko zajadę, dodam ze objawy zaczęły sie dopiero dziś wcześniej wszystko było ok, z góry dzięki za odpowiedź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.