Skocz do zawartości

E46 N42 B20 swap na M52 B28


mazi400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Na początku chciałem powiedzieć że proszę sobie darować wybijanie mi z głowy tego co chcę zrobić, lub komentarze typu że prościej i taniej jest sprzedać i kupić itp...

A więc od początku od roku czasu posiadam e46 N42 B20, z silnikiem zawsze miałem ogromne kłopoty począwszy od układu chłodzenia, smarowania ,odpalaniu w końcu postanowiłem się zgłosić do pana Krzysztofa S. z Warszawy człowieka naprawdę godnego polecenia. Diagnoza, której się obawiałem, a więc odwieczne utrapienie 1,9 czyli rozrząd a konkretnie napinacz łańcuszka dodatkowo jest coś z vanosem i,czujnikiem temperatury sterującym wentylatorem.Ale to już przeszłość nie chce mieć do czynienia więcej z silnikami bmw na 4 cylindrach. Bardzo okazyjnie kupiłam e46 M52 B28 (anglik) w stanie idealnym i chcę wszystko przełożyć do swojej budy razem z zawieszeniem hamulcami skrzynią, wałem, no po prostu wszystkim co się da.Chciałem się dowiedzieć jakie problemy mogę napotkać?? na co zwrócić uwagę?? od czego najlepiej zaczynać?? Czy wiązka da się wyjąć ze ściany grodziowej bez żadnych problemów,czy wiązka do bezpieczników w środku nie będzie za krótka?? czy maglownica w z 1,9 nie będzie kolidowała z silnikiem 2,8? Dodam tylko że obie są przed liftem i obie to coupe, anglik to bogatsza wersja, bc, elektryczne siedenia pakiet oświetlenia w środku.Cenie każdą poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.