Skocz do zawartości

nie chce jechać i się wkręcać


browarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

E30, na benzynie i gazie zachowuje się bardzo podobnie, nie chce jechać i wkręcać się na obroty, objawy coś w stylu braku paliwa lub jego strasznego zabrudzenia. Było też coś takiego, że jak do pewnego zakresu wciskam pedał gazu to się jakoś kręci a jak wcisnę bardziej to przyhamowanie i koniec wkręcania. Na biegu jałowym na gazie gasł mi bo był dodatkowo zimny a na benzynie albo miał straaaasznie wolne obroty albo też gasł. I myślę, że jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie działo się to od razu po odpaleniu tylko około 3-5 minut później i po przejechaniu mniej więcej 2-4 kilometrów! Teraz ostatnio jeździłem spokojnie krótkie odcinki na benzynie i było ok, czyli nie zawsze się to dzieje.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

E30 316i 1.8 M10, 88r. + LPG

zinnoberrot coupe - bawarka browarka

http://img522.imageshack.us/img522/8581/1006088forum2ii8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć. jeśli chodzi o parownik to w wypadku zapowietrzenia często zamarza- miałem taki przypadek i to w środku lata kula lodu jakbym oglądał pojutrze.

jeśli natomiast chodzi o twoje problemy browarek to możliwe że masz problemy ze sterownikiem czy przekaźnikiem w instalacji który włącza zawór odcinający gaz. ja miałem taki problem w trakcie jazdy na benzynie dostawał gazu i go dusiło. po wymianie tej popierdółki wszystko ustało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.