Skocz do zawartości

filtr czastek stalych 740d


andruszaka1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów może się mój post powtarza - wybaczcie ale nic nie mogę znaleźć o filtrze cząstek stałych w e65 . I mam do was koledzy pytanie chce kupic BMW E65 740d przebieg niby oryginalny 200 tys z 2005 r przed liftem i nie wiem czy tam jest właśnie ten filtr ?????? a jak jest to jak długo będzie normalnie chodził ????? czy często są problemy z tym filtrem głownie będę jeździł po mieście proszę was o poradę bardzo wam dziękuje i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W 745d sa dwa a koszt jednego to jakies 1400 euro brutto w serwisie.

Do jazdy miejskiej ze wzgledu na ten filter diesel sie nie nadaje a koszt wymiany jest bardzo duzy i na uzywce raczej bym sie nie opierał bo kupisz to samo co masz, lepeij sie zamien na benzyniaka dobrze na tym wyjdziesz.

KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA, THERMO KING, CARRIER

DIAGNOSTYKA BMW, VAG tel. 500 236 866

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden modulator ... jedziesz do tunera i on "usuwa" z komputera DPF (komputer widzi wiecznie , że wypalanie było 1km temu i zapchany jest w 0%) przy okazji możesz zwiększyć moc ;) temat już "obadany" więc nie będziesz królikiem doświadczalnym ;)
Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało kupić auto z DPF'em tym bardziej BMW, jeśli będziesz jeździł po mieście to raz w tygodniu na małą dynamiczną przejażdżkę za miastem, tak ok 15-20 km ze stale utrzymując obroty na poziomie 2,5 - 3tyś, i wszystko będzie git... Nie trzeba nic wycinać ani usuwać ani tym bardziej jeździć do pseudo tunerów, którzy potrafią tylko auto popsuć... Raz w tygodniu dla przyjemności przejechać się parę km za miasto to sama frajda... Auto z DPF'em i bez DPF'a najlepiej poznać po końcówce wydechu, DPF - wydech prosty - Bo nie kopci !!!... Bez DPF końcówka skierowana ku ziemi... W razie byś sprawę zaniedbał, zawsze w każdym lepszym warsztacie mogą włączyć Ci dopalanie DPF na żądanie, z tym, że wtedy przejażdżka będzie znacznie dłuższa i olej w silniku, zazwyczaj po takim zabiegu kwalifikuje się do wymiany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.