Skocz do zawartości

316i z tyłu coś stuka


grzechusk

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pilna sprawa bo jutro mam wyjazd (1400 km) ostatnio wymienialiśmy łożysko w tylnym lewym kole bo huczało, po wymianie cisza ale za dwa dni coś zaczęło stukać z tyłu tak jakby coś goniło w tej półeczce na narzędzia przykręcanej do klapy... na postoju stanąłem na próg bagażnika skakałem po nim kolega nasłuchiwał i nic nie puka kołysaliśmy autem też nic dźwignęliśmy koło pobiliśmy też nic.. tłumik można wykluczyć, stuka jak najedzie nie na większe dziury czy nie równosci ale takie które "wykrzywiają" budę wiecie o co chodzi.. myśleliśmy o górnym mocowaniu amora ale wygląda dobrze jest dokręcone chodź nikt tego nie demontował podpowiedzcie coś bo nie chce wrócić na lawecie :mad2: Edytowane przez grzechusk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cię do końca to nie pocieszy, ale po wymianie łożyska u siebie (tylne prawe koło, 320d) mam dokładnie to samo, coś tak głucho stuka. Byłem z tym w serwisie, obejrzeli cały spód auta, zawieszenie i tylne koła jednak nic nie znaleźli. Ale jeżdżę z tym ponad miesiąc i nic się nie urwało :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dobra, chyba już wiem co u mnie tak hałasuje. Ostatnio wlazłem pod auto i przy tylnych kołach (przy końcówce list progowych, od wewnetrznej strony) są takie prostokątne plastikowe osłony, na oko 10x15cm. U mnie jedna z nich ledwo wisiała, ta od strony koła przy którym zmieniane było łożysko. Mechanicy musieli (nie wiem why) jakoś urwać zaczepy , bo trzymała sie na jednym plastikowym zacisku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzisiaj byłem na przeglądzie, i na szarpakach nic nie stuka jade drogą i na nie równosciach coś głucho puka po lewej stronie czyli w z tej co miałem wymieniane łozysko w kole jest możliwisc że podczas demontazu albo montażu uszkodziła się poduszka amortyzatora bo własnie z tamtych okolic pochodzi stukot? Jak to sprawdzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.