Skocz do zawartości

Problem z podłączeniem nokii N8


natural

Rekomendowane odpowiedzi

Heh samo się naprawiło.. włożyłem ostatnio płytę z navi a potem zadzwonił do mnie ktoś i się wyświetlił na idrive, wszedłem z ciekawości w książkę a tam wszystkie nazwy i numery :) i tak jest do teraz :). Wszystko działa. Cholera wie czy iDrive złapał jakąś zawieszkę? :/ Czy jest coś takiego ja reset iDrive?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

eXiDe - nie łam się, mi E87 z moim Googlowskim telefonem nie chciała działać. Wprawdzie auto widziało moją książkę, dzwoniło ale nikt mnie nie słyszał :mad2:

 

Gdybyś jednak zdecydował się na downgrade to przed tym zrób jednak twardy reset telefonu. To przywraca do ostawień fabrycznych i czyści cały telefon - tak jest bezpieczniej.

Byłem z Nokią ponad 10 lat alem zdradził, znaczy się ona mnie olała :norty: więc se poszedłem :roll:

Sorry że odgrzewam kotleta ale dzisiaj sparowałem swoją Nokie N8 i wszystko by było w porządku ale gdy ktoś lub ja dzwonię to osobą dzwoniąca lub do której dzwonię mnie nie słyszy czy ktoś wie co może być przyczyną? Może głośnik uwalony?

Proszę o pomoc. Dziękuję.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z Nokią od 12 lat, ale nie ma co ukrywać - Nokia zeszła na psy podobnie jak kiedyś Mercedes- zaczeli jechać na renomie... W poprzendnim samochodzie miałem zestaw głośnomówiący Nokii ,który np działał z symbianem ale z Memo z N900 już nie chciał. Obecnie w Navi pro nie mam bluetootha, i korzystam z zestawu głośnomówiącego Parrot i jest ok, ale przyznam się szczerze, że nie używałem w nim książki telefonicznej itd... kiedyś muszę się tym pobawić. Chciałem Was przy okazji dopytać czy Navi CIC ma seryjnie wbudowany bluetooth ? i czy do starszej pro navi można dołożyć bluetootha? - ile z tym roboty i kosztów - czy wogóle jest sens ?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś sparować innego fona?

Tak sparowałem telefon żony Nokia E6 i to samo :(

Czyżby mikrofon padł?

Nie pochwaliłem się co było przyczyną w moim przypadku, więc po wymianie mikrofonu wszystko działa jak należy.

Edytowane przez czerwony330d

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zaskakujące rzeczy piszecie. Pierwsze parowanie mojej Nokii N8 z iDrive i bez problemu całość działa, a symbian mam w ostatniej wersji Belle. Faktycznie, przeszukiwanie tylko jest od nazwiska...

Jednak co innego chciałbym ustalić ponad wszelką wątpliwość. Dokupując snap-in dla N8 będę miał tylko stałe zasilanie, a telefon musi mieć włączone BT żeby komunikować się z samochodem. Mam zamiar zostawić telefon w samochodzie, tak jak miałem fabrycznego fona w E46. Tak z ciekawości, rozumiem, że zasilanie będzie realizowane po cienkim bolcu, centralnie umieszczonym w podstawce?

Patrzcie w lusterka, BMW są wszędzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące rzeczy piszecie. Pierwsze parowanie mojej Nokii N8 z iDrive i bez problemu całość działa, a symbian mam w ostatniej wersji Belle. Faktycznie, przeszukiwanie tylko jest od nazwiska...

Jednak co innego chciałbym ustalić ponad wszelką wątpliwość. Dokupując snap-in dla N8 będę miał tylko stałe zasilanie, a telefon musi mieć włączone BT żeby komunikować się z samochodem. Mam zamiar zostawić telefon w samochodzie, tak jak miałem fabrycznego fona w E46. Tak z ciekawości, rozumiem, że zasilanie będzie realizowane po cienkim bolcu, centralnie umieszczonym w podstawce?

Kolego, ja również byłbym chętny na dokupienie snap-in dla N8 ale nigdzie nie mogę naleźć tej przystawki, jeżeli znasz numer części tej przystawki to możesz napisać, byłbym wdzięczny i zapytanie czy Navi CIC z comboxem będzie współpracować z N8?

Jeżeli ktoś się orientuję to proszę o odpowiedź.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Minęło trochę czasu, ale mogę powiedzieć, że spodziewanie Nokia N8 w Snap-In dla N8 dział rewelacyjnie.

Zasięg poprawił się w trudnych miejscach i co ciekawe wyświetla info o zasięgu na ekranie. Dotychczas korzystałem z Nokii 6021 (chyba) i takiej informacji nie było.

Może problemem jest tylko włączenie telefonu jak padnie. Trzeba go wyjąć z mocowania, a przynajmniej wychylić. Zasilany jest z bolca od dołu.

Ciekawą sprawą jest też fakt, iż numery zapamiętane w klawiszach radia 1-8, przeszły na nowy telefon, mimo, ze tu niektóre miały inne opisy :) Czyli znaczy się, że zapamiętuje nr abonenta.

Nr części 84 21 2 219 364

Patrzcie w lusterka, BMW są wszędzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.