Skocz do zawartości

radio i telefon mału problem....


Diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam małe dwa problemy pierszy: od paru dni staram sie rozgryść telefon ma pękniętą szybke ale niechce sie wogóle uruchomić ani go nie moge odpalić wkłądałem karte z tyłu i z przodu i nic ani kierownicą nie idzie go odpalić niewiem co jest pomurzcie??? bezpieczniki spradziłęm wszystkie są OK... teraz drugi problem: Na radiu niekiedy wyskakuje mi napis TP na głownym kompie i zaczyna piszczeć i mruga ten napisa TP co to oznacza jeżeli może mi ktoś wytłumaczyć???? z góry dzięki za odpowiedzi

 

Pozdrawiam Diabolum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli telefon masz kompletny i ma wszystkie wtyczki powpinane i bezpieczniki dobre to pozostaje Ci sprawdzić gniazdko słuchawki

musisz rozebrać podłokietnik i zobaczyć czy pod gniazdkiem nie ma zielonego nalotu

często zdaża się że wilgoć lub coś rozlane zaczyna trawić te styki i wtedy telefon nie włancza się lub sam raz na pare tygodni włączy się

z zewnątrz tego nie sprawdzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Względem telefonu wypowiedział sie Dajan :cool2: ,natomiast w radiu wyłącz funkcje TP- Traffic Programme,to wiadomosci z drogi,a z tą funkcją w PL jest jak jest.Funkcja TA owszem moze być,natomiast obie(TA/TP) razem powoduja takie cyrki niestety.Wyłacz i tyle.POzdr

BezpiecznyMocnyWygodny

Foteczki: Moja Bunia 525d-KLUB // Galeria Moja z Forum

GG36122033/TEL.722-22-99-00/ dani3011@interia.eu

http://www.motostat.pl/user_images/36127/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem ci kolego durne wiadomości drogowe,ta funkcja w PL chodzi widzisz jak :mrgreen: .Jedz do niemcowni dla sprawdzenia jak hula :cool2: POzdr i działaj

BezpiecznyMocnyWygodny

Foteczki: Moja Bunia 525d-KLUB // Galeria Moja z Forum

GG36122033/TEL.722-22-99-00/ dani3011@interia.eu

http://www.motostat.pl/user_images/36127/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.