Skocz do zawartości

Brak mocy, słabo przyspiesza


przemuss1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie bo niedawno kupilem 730 z instalacja gazowa. I mam taki maly problemik, bo samochod jest strasznie zamulony, i bardzo pomalu przyspiesza. Jest to rocznik 90, maualna skrzynia.

Jedynie co jest to zawory strasznie klekocza i wydaja dziwny dzwiek. Chodzi mi o to czy moze ktos mial podobny problem i w czym twki przyczyna. Byc moze swiece , jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie szarpie to ja obstawiam przepływke, pod kompa go podepnij dobrego i zobacz co i jak ;-)

a odpala Ci normalnie i ładnie trzyma wolne obroty?

zawory wyregulowane?

 

Tak tak , nic nie szarpie. Na wolnych stoi rowno lecz czasem slychac jakby troche falowalo, ale sporadycznie. Jesli chodzi o zawory to jeszcze nie regulowalem, ale musze to zrobic to dosyc glosno pukaja. No ale juz wiem co trzeba sprawdzic, najwazniejsze zeby pod kompa podpiac i bedzie wiadomo. A powiedz mi czy przeplywke mozna wstawic np od 3.5? Bo u mnie siedzi 3.0, czy bedzie to pasowac bo z tego co widzialem to taki sam przeplyw siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki problem to wina leżała po stronie EML, a dokładniej pomogła wymiana licznika. Nie wiem czy kolega ma EML jak tak to napewno w nim tkwi problem.

 

Nie wiem czy mam EML, szczerze nawet nie wiedzialem ze cos takiego jest, zaraz poczytam o tym. A jak moge to sprawdzic czy u mnie jest? bo mam rocznik 90. Czyli wymiana licznika pomogla? kurde dziwna sprawa, no ale okej bede musial to sprawdzic no i ten przeplywomierz rozebrac i zobaczyc byc moze jest zapchany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.