Skocz do zawartości

3 lampki BT pomocy!


tommy82

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wiem czemu nikt nie chcę się zająć moim przypadkiem...... wchodziłem na posty i tematy związane z ogólnopojętą elektroniką i żadnych podpowiedzi. Postanowiłem więc założyć tu ten temat choć wiem że jest on juz przegadany (administrator pewnie będzie zły :roll: )

Szanowni Panowie mam problem z radiem a w szcególności z BT w ogóle niechce mi się właczyć zgodnie z wszystkimi waszymi radami w postach 3 lampki nie mrugają ---- co może być

- mam opcję tel w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Męczyłem się z tym problemem jakieś pól roku.Bylem na 100% pewien-uszkodzony moduł lub antena.Na forum znalem już posty na ten temat na pamięć.Wszędzie procedura jak sparować,ale jak wywołać BT samochodu-oj tego to nikt nie opisał.Pojechałem do M Auto (specjalizują się w BMW),odpięcie aku.na pól godziny -nic,odpięcie modułu BT żeby zrobić reset-i nic, facet męczył się dwie godziny,kompem podpiętym pod OBD i wreszcie zapalił te 3 diody.Niestety moduł BT samochodu łączył się z telefonem tylko na kilka sekund i po chwili rozłączał. Diagnoza "ma pan uszkodzoną komóre ,albo jest niekompatybilna z BT samochodu.Skasował 100zl i mnie wypuścił.Przyjechałem do domu,próbuje inne telefony i niestety wszystkie 5 sztuk okazały się niekom.... W końcu kiedyś kupiłem NavCodera żeby odblokować TV w czasie jazdy.Podpiąłem,bawię się programem i co i jest. NavCoderem można w dziecinnie prosty sposób aktywować moduł BT samochodu.Do dzisiaj działa książkowo.Powodzenia. :cool2:

 

SPOKOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

ja zakupilem kabelek i aktywowalem program,i teraz bez zadnego problemu mam Swiatla do jazdy dziennej,i sparowany telefon wszystko ladnie smiga i do tego odblokowalem telewizje w czasie jazdy.Ogolnie swietna sprawa z tym kabelkiem.

Koszta 20 euro program

Kabel 40 euro---i cieszysz sie wszystkim co sam sobie zrobisz a czynnosci proste jak bat.

Skad jestes napisz mi na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.