Skocz do zawartości

BMW 750iA instalacja gazowa


gawor89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Założyłem instalacje gazową do swojej 7er.

Prośbę mam do innych użytkowników którzy mają V12 w LPG.

Czy każdy z Was mógłby podać spalnie w trybie miejskim , pozamiejskim oraz mieszanym ?

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam

...dla Was to tylko samochody...a dla mnie to sens życia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, napisz jaka to instalka i ile zapłaciłeś. Ostatnio pytałem w Nagazie w Łodzi, to landi renzo do V12 liczyli około 11 tyś. Sam z ciekawości mam zamiar kupić jakieś amerykańskie V8 i zagazować (landi renzo około 8 tyś) i dlatego zbieram różne opinie.
pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja BRC 7500 zł. Wszystko X2.

Firma która zakładała to LUNA pod Pleszewem.

Specializuja się w Instalacjach gazowych już od początku lat 90 więc smiało mogę ich polecić.

 

Z tego co się dowiadywałem to za 11 tys też można założyć gaz. Różnica jest tylko w tym że masz w tedy jeden sterownik i jeden przełącznik gazu a nie dwa więc wole mieć ponad 3000 tys w kieszeni i mieć dwa przełączniki :)

...dla Was to tylko samochody...a dla mnie to sens życia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Witam.Dobry temat i myślę że zaciekawi wiele osób.Jeżeli macie koledzy wiedzę na temat jakiej marki gaz,na jakich gratach oraz jak się sprawują i ile palą na takich instalacjach,z tego co wiem to np. na Prins pali więcej jak na BRC do silnika 4,4 V8.

Obiło mi się o uszy coś takiego jak ciągły wtrysk gazu w fazie ciekłej,taka instalacja w której nie ma parowników(chyba dobrze napisałem).

Dzięki za wszelkie wypowiedzi zwłaszcza że niedługo przyda mi się ta wiedza.

Pozdrawiam.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, napisz jeszcze jak możesz czy auto było ustawiane na hamowni i jaka emisja wyszła analizatorze spalin.

 

Nie byłem kolego na hamowni. Nie odczuwam różnicy pomiędzy gazem a benzyną.

Co do spalania to jeszcze nie chce nic pisać bo zrobiłem dopiero 3 tankowania i za każdym razem coraz mniejsze spalanie mi wychodziło.

Teraz szykuje mi się długa trasa i zobaczymy jak wyjdzie.

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Jeśli będzie się sprawować jak dotychczas to naprawdę polecam bo jest o POŁOWE TANIEJ !!

Pozdrawiam

...dla Was to tylko samochody...a dla mnie to sens życia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się o uszy coś takiego jak ciągły wtrysk gazu w fazie ciekłej,taka instalacja w której nie ma parowników(chyba dobrze napisałem).

Dzięki za wszelkie wypowiedzi zwłaszcza że niedługo przyda mi się ta wiedza.

Pozdrawiam.

 

To jest kolego chyba VI genereacja instalacji gazowej. Ma właśnie nie byc parowników ani żadnych dodatkowych elementów. Gaz po prostu będzię szedł przeowdami paliwowymi...nie wiem jak to jest skonstrułowane, ale pewnie niedługo będzie to na topie :) Pozdrawiam

...dla Was to tylko samochody...a dla mnie to sens życia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.