Skocz do zawartości

320D przebudowa konsoli, montaż radia, zmiana klimatronika


max_lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Koledzy chciałbym przebudować swoja konsolę wewnętrzną na taką

http://imageshack.us/photo/my-images/857/srodekm.jpg/

Dodam że mam taką

http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/98/36/01/1498360193

Moje pytanie brzmi co to za ramka jest wkręcona w miejscu gdzie w starej konsoli mam radio i klimatronik? Rozumiem że pod klimatronik muszę kupić ramkę aby założyć go w miejsce schowka ale najważniejsze pytanie dla mnie co to za ramka jest wokół tego radia i jeśli ktoś wie to gdzie ją możana kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą górną ramkę to myślę, że jest to samoróbka, widziałem gdzieś opis takiego DIY, ale nie umiem teraz tego znaleźć - trochę cięcia, klejenia, szpachli i malowania.

Dolna ramka przystosowana do montażu klimatronika jest dostępna na pewno w ASO, potrzebna jest jak wyżej jest zamontowana duża navi. Można też szukać używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najważniejsze pytanie dla mnie co to za ramka jest wokół tego radia i jeśli ktoś wie to gdzie ją możana kupić?

 

Kolego na allegro bez problemu znajdziesz taką ramkę pod nieoryginalne radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramek pod nieoryginalne radio jest faktycznie pełno ... ale tylko "jednomodułowych", ale jeżeli kolega chce tak jak na zdjęciu: wywalić klimę niżej i zabudować nieoryginalne radio w dużym otworze to wątpię, że dostanie coś "fabrycznego".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największy problem jest w tym że ramki pod radio do e46 są niesymetryczne tzn jest taka imitacja listwy z prawej strony a samo radio montuje się do krawędzi z lewej strony a to mi się nie podoba. taka ramka jak na zdjęciu ładnie wykonana bardzo mi się podoba i uważam że ładnie wypełnia deskę rozdzielczą.. szkoda że nikt nie wiem gdzie ją kupić lub jest to samoróbka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.