Skocz do zawartości

Jak polaczyc sie tel komorkowym przez bluetooh z bmw e60


patryk13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Witam

Przed chwilą z parowałem telefon jest ok. Czytałem że można zeskanować książkę kontaktów z telefonu do auta,jak to zrobić ?

Niestety mnie w szkole uczono rosyjskiego,a intuicyjnie nie chcę za dużo kombinować :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak w telefonie jest włączone udostępnianie książki dla danego połączenie BT to sama się załaduje, ale czasem jak ma się ich dużo to chwilę to trwa

:cool2: Czy wybieranie głosowe rozmówcy można aktywować, jeżeli tak to w jaki sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pokombinuj z kontaktami w telefonie. U mnie ładuje do iDrive tylko część kontaktów A jest kilka rodzajów (zapisane na SIM, w pamięci telefonu, pobierane z zsynchronizowanego konta Google etc.)

 

Spróbuj stworzyć kilka takich kilka takich ni wtedy zobacz. Btw, U mnie po podłączeniu dopiero następnego dnia zaczynało również kontakty.

 

Pzdr

ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pozwole przylaczyc sie do postu

Jest to mój pierwszy post,jestem posiadaczem od tygodnia BMW E60 , 3000 D, 2006r

Problem mam z polaczeniem sie telefonem przez bluetooth do samochodu

w opcji bluetooth kommunikation aktiw nie moge tej opcji zaznaczyc

Prosze o pomoc i przy okazji pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

u mnie tez mialem problemy z BT (2005r). Telefon sie laczyl, przy dzwonieniu zrywalo polaczenie, ksiazka czasami sie transferowala czasami nie.

 

w koncu zdecydowalem sie na naprawe modulu MULF. po tym zabiegu wszystko dziala jak trzeba a telefon Nexus 5 ma androida 6.0

 

czlowiek ktory to naprawial mowil ze to czesta usterka tych modulow i rocznie ich naprawia po 300-350 sztuk. chodzi o przelutowanie jakiegos ukladu i nowy soft.

 

u mnie temat rozwiazany w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam aja mam następujący problem z bluetooth. Przez 2 tyg mialwm spakowany telefon Samsung s6 Edge normalnie działał książka się uaktualnić mogłem dzwonić jak i odbierać połączenie i od wczoraj zaczol się problem. Moje bmw nie mogło się połączyć z telefonem. Otworzyłem menu opcje i na samym dole mam bluetoot, mój telefon był wcześniej spakowany i widniał na liście postanowiłem go usunąć i na nowo spakować i tu sie pojawił problem. Ptaszka mam zaznaczonego wchodzę obok gdzie była lista spakowanych telefonów i opcja dodania nowego i nie mam teraz wogole opcji do wybrania by spakować nowy telefon. Czy ktoś miał już taki problem i wie jak go rozwiązać ?

 

Poniżej wrzucam fotkę gdzie miałem opcje dodaj nowe urządzenie a teraz nie mam tego

https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4530574213&photo_id=21464244922

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.