Skocz do zawartości

komunikat serwis


andrzej23305

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zapytać czy wiecie koledzy jak usunąć inspekcje w samochodzie. Podczas zapalania pokazuje mi się ze zostało 2 tyś i przegląd ma być

6/2011r. Ja sam sobie poradzę z wymianą tylko potrzebuje jak usunąć to powiadomienie. moja wersja jest z nawigacją.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja sie zorientowalem jedz do kogos kto ma kompa , podlaczy zresetuje serwis i bedzie po problemie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym zapytać czy wiecie koledzy jak usunąć inspekcje w samochodzie. Podczas zapalania pokazuje mi się ze zostało 2 tyś i przegląd ma być

6/2011r. Ja sam sobie poradzę z wymianą tylko potrzebuje jak usunąć to powiadomienie. moja wersja jest z nawigacją.Proszę o pomoc.

 

Wystarczy wejsc w menu idrive,poszukac serwis i date inspekcji-mozesz ja sobie zmienic na jaka chcesz za pomoca galki od idrive :)

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ciekawe rzeczy kolego kota opisujesz ale jakoś nie za bardzo zgodne z prawdą. Inspekcję czego zmienisz z pod idriva ?? Wszystko kasujesz/zmieniasz daty na małym wyświetlaczu w zegarach nawet jak masz idrive. W idrivie możesz sobie tylko podejrzeć ile jeszcze masz do danego przeglądu/wymiany a nie robić tam jakieś zmiany. Ustawić to możesz sobie godzine.
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy kolego kota opisujesz ale jakoś nie za bardzo zgodne z prawdą. Inspekcję czego zmienisz z pod idriva ?? Wszystko kasujesz/zmieniasz daty na małym wyświetlaczu w zegarach nawet jak masz idrive. W idrivie możesz sobie tylko podejrzeć ile jeszcze masz do danego przeglądu/wymiany a nie robić tam jakieś zmiany. Ustawić to możesz sobie godzine.

 

Kolega kota wcale się nie pomylił: w menu iDrive można zmienić/ustawić datę przeglądu rejestracyjnego - lecz to jest jedyny wyjątek, resztę kasuje się manetką BC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wszystko ok ale dalej nie wiem jak to zmienić teraz pokazuje mi się przód i tył hamulców a w czasie drogi ręczny się świeci i teraz pytanie czy mogę sam przesunąć termin wymiany czy muszę się pod komputer podłączyć . Jeżeli samemu to w jaki sposób niech mi ktoś wytłumaczy albo da do siebie numer żebym mógł zadzwonić i mi powie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tu masz opis jak skasować inspekcje: viewtopic.php?f=15&t=12999&hilit=e60

 

Ps. Jesli chodzi o świecącą kontrolke od ręcznego to sprawdz poziom płynu hamulcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka ręcznego albo czerwony przegląd hamulców może świadczyć albo o zużyciu się klocków albo o uszkodzeniu czujnika klocków. Chyba, że odliczanie przebiegu zeszło poniżej zera.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.