Skocz do zawartości

2,7 seta a głowica m20b25


yadirf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Noszę sie z zamiarem zmiany głowicy w mojej buni na glowice od m20b25.Z tego co słyszałem gra jest warta swieczki.

Proszę o opinie. Jakie mniej więcej koszta wchodzą w grę i czy żywotność silnika nie spada po takich modyfikacjach?

Z góry dzięki za zaangażowanie!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak dobrze pamiętam to nie tylko głowica i nawet nie wiem czy nie od 2,0 . trzeba coś z osprzętam ogarnąć. I dobrze dostroić. I można przy dobrych wiatrach dojść do 180-190km. Ale na pewno sama głowica nic nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowica od 2,0 wtedy jak masz zwykłą ete, jak setę to od 2,5. Jednak to nie wszystko, dla pełnego efektu trzeba trochę dodatkowych rzeczy pozmieniać jak np. komputer i chyba przepustnicę. kiedyś jak szukałem informacji to na e30.de był tam fajny opis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się! :wink:

Mam świadomość tego ze sama glowica nie załatwi sprawy z tym ze nie wiem co jeszcze trzeba podczas takiej modyfikacji zastosować i jakie mniej wiecej byłyby to koszta.I czy wogole warto sie za cos takiego brac czy lepiej złotoweczki zachować na poważniejszy projekt typu pełny swap(bo i cos takiego chodzi mi po głowie ):norty:

Z tego co słyszałem od pewnego gościa koszt zabawy z głowicą to ok 1000 zł ale nie wiem ile w tym prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nikt nie pisze bo jest to mało populary temat jeśli chodzi o praktykę. Wszyscy o tym dużo mówią ale jest bardzo mało osób które to praktykowały. Więcej sie dowiesz gdzieś na niemieckich stronkach np. e30.de.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisze bo jest to mało populary temat jeśli chodzi o praktykę. Wszyscy o tym dużo mówią ale jest bardzo mało osób które to praktykowały. Więcej sie dowiesz gdzieś na niemieckich stronkach np. e30.de.

 

I to mi wystarczy :D

Będę szukał gdzie indziej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale kolego, jak byś coś znalazł sensownego, lub coś juś praktykował z mocnym skutkiem to pochwal sie na forum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.