Skocz do zawartości

E34 E32 montaż foteli elektrycznych


Zielony-Z7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeszukałem forum i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie.

Wiec mam mozliwość zakupu foteli do E34 w pelni elektrycznych z BMW E32, w pełni czyli z : pamiecia, podgrzewaniem, regulacja lędźwi, el. zagłówkiem i przesuwaniem w każdą możliwą stronę. Problem jest taki, że te fotele są pokrzywione, oraz czarne. Mi potrzebne są proste i beżowe. Czy z tej mieszanki da się zrobić w pelni elektryczne beżowe fotele? Problem z pamięcią wiem, ze bedzie. Czy może zdjąć poszycie i przed zamianą wyprostować oparcie fotela, czy przekładać całą elektrykę do mojego fotela?

Słucham waszych propozycji, co radzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... moim skromnym zdaniem gra nie jest warta świeczki,zapłacisz za fotele, do tego za nowe obicie plus robocizna wyjdzie dość sporo, wiec lepiej poszukaj beżowej bez żadnego przerabiania...przykładowo

http://moto.allegro.pl/bmw-e34-e432-skrora-kremowa-grzana-stan-idealny-i1587247473.html

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie dokładnie takie fotele z e32, z pełną elektryką pamięciami i grzaniem. W zależności od tego jaki będziesz miał moduł pod siedzeniem (czy tylko pamięć foteli czy też pamięć foteli + kierownica + lusterka) tyle będzie zabawy z podłączeniem. Ja trafiłem na ten drugi i niestety gość nie miał już wtyczek więc trzeba było zrobić trochę druciarstwa z łączeniem kabelków i wpinaniem w piny fotela ale działa :mrgreen: Problemów nie ma, schematy można znaleźć w sieci. W zależności od tego czy będą napinacze pasów czy nie, trzeba też zamienić plastiki osłaniające szynę i mocowanie zapięcia pasów, od wewnętrznej strony foteli.

 

Jeśli chodzi o przekładanie elektryki to będą większe problemy. Wcześniej miałem w e34 oryginalnie welurowe fotele elektryczne ale bez pamięci. Chciałem pozamieniać parę rzeczy (np. lędźwie) bo lepiej działały w starych i były niestety różnice konstrukcyjne- części nie pasowały. Podejrzewam, że z w przypadku foteli ustawianych ręcznie będą jeszcze większe różnice.

 

Oczywiście oparcie można próbować prostować po ściągnięciu tapicerki. Jak dało radę je jakąś siłą (albo strzałem :mrgreen: ) zgiąć, to pewnie pójdzie i zgiąć z powrotem.

 

Jeśli chodzi o kolor to chyba chodzi Ci o zamianę tapicerki? I mniemam, że skóra bo nie napisałeś? Z tego co zauważyłem fotele z e32 są wyższe i szersze niż oryginalne z e34 i według mnie tapicerka nie będzie pasować. Moja propozycja to wstrzymać się trochę z kupnem i poczekać aż trafią się pod Twój kolor :) Ja czekałem parę miechów aż trafi się pełna opcja, co prawda mam czarną skórę więc jest tego więcej. Z drugiej strony zestawy skór innych kolorów są z moich obserwacji tańsze bo czarna cieszy się jednak największym wzięciem.

http://img221.imageshack.us/img221/3032/clipboard02zn2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gizbern, troche minęlo czasu i chyba już swoje fotele wymarzone masz... ja dalej nic nie znalazłem. Prędzej czarne, jeśli dalej szukasz odezwij się na PRIV czarne wiem kto ma M TECHNIC full :) A może i Tobie przemknęły gdzieś pełne w kolorze "PERGAMINT" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.