Skocz do zawartości

[2002 TI TOURING]


zielony

Rekomendowane odpowiedzi

Klasyczny Touring - nazwa ta oczywiscie pochodzila od Touring czyli wycieczkowy. Nie mylić z rajdami Touring BMW Nazwa nie byla zastrzezona dla kombi gdyż po prostu nie bylo go jeszcze w ofercie. A propos czy nie przypomina wam troche linia auta obecne auta kompaktowe? Czyzby historia zatoczyła koło?

Rarytas nawet w stajni BMW.

Dzieki za link :cool2:

Edytowane przez Diesel - BMW Klub Polska

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie Panowie...ze kiedy jeszcze szkolilem sie na kierowce [czyli nie tak dawno...bo w wakacje] to w lublinie wlasnie na skrzyzowaniu spotkalem takie cos!!! i to bylo czerwone i pieknie utrzymane..jakiez bylo moje zdziwienie...przeciz takich 2002 nie ma...ale jak widac okazuje sie ze sa ;] rarytasik :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku!!! :shock: Unikat!

Ale w jeszcze większym szoku jestem z powodu tego o czym napisał unik87. Czyli, że to, że na zlotach takie samochody się nie pojawiają to nie kwestia tego, że w Polsce takich rarytasów nie ma tylko, że my nie umiemy ich doceniać...

w oczekiwaniu na zerodwójkę


Pzdr

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
a wiecie Panowie...ze kiedy jeszcze szkolilem sie na kierowce [czyli nie tak dawno...bo w wakacje] to w lublinie wlasnie na skrzyzowaniu spotkalem takie cos!!! i to bylo czerwone i pieknie utrzymane..jakiez bylo moje zdziwienie...przeciz takich 2002 nie ma...ale jak widac okazuje sie ze sa ;] rarytasik :twisted:

 

To prawda właścicielem tego auta jest Marek Hackenberg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dziś obejrzeć 1602 z Gdańska.Muszę powiedzieć że żadne zdjęcie nie jest w stanie oddać rzeczywistych proporcji tego auta.Natomiast klimat jaki panuje we wnętrzu prawie 40 letniego Bmw to istny odlot :modlitwa: .Poprostu cudo :!:

Jednym słowem E114 to bajka :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że żadne zdjęcie nie jest w stanie oddać rzeczywistych proporcji tego auta.Natomiast klimat jaki panuje we wnętrzu prawie 40 letniego Bmw to istny odlot :modlitwa: .Poprostu cudo :!:

Jednym słowem E114 to bajka :clap:

 

Fajnie, że ktoś tak myśli:) Dla niektórych bmw serii '02 to poprostu coś jakby "stary wartburg". Zresztą... wartburg ma z bmw wiele wspólnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dziś obejrzeć 1602 z Gdańska.Muszę powiedzieć że żadne zdjęcie nie jest w stanie oddać rzeczywistych proporcji tego auta.Natomiast klimat jaki panuje we wnętrzu prawie 40 letniego Bmw to istny odlot :modlitwa: .Poprostu cudo :!:

Jednym słowem E114 to bajka :clap:

Bart, dlaczego odpusciłes temat? :| Czyzbyś myślał o wspólnych łowach na 02kę w Reichu? :8)

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, dlaczego odpusciłes temat? :| Czyzbyś myślał o wspólnych łowach na 02kę w Reichu? :8)

 

Auto robiło niesamowite wrażenie ale jak dla mnie za dużo zmian.Silnik z E21, skrzynia 5, instalacja elektryczna 12V...itd....i instalacja gazowa.. :roll: i lekki remont blacharsko-lakierniczy który był dla mnie nie do zaakceptowania...Swoją drogą to ten samochodzik:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78722143

Faktycznie chyba w Polsce kupić 02 to jak wygrać w totka... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bart, dlaczego odpusciłes temat? :| Czyzbyś myślał o wspólnych łowach na 02kę w Reichu? :8)

 

Auto robiło niesamowite wrażenie ale jak dla mnie za dużo zmian.Silnik z E21, skrzynia 5, instalacja elektryczna 12V...itd....i instalacja gazowa.. :roll: i lekki remont blacharsko-lakierniczy który był dla mnie nie do zaakceptowania...Swoją drogą to ten samochodzik:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78722143

Faktycznie chyba w Polsce kupić 02 to jak wygrać w totka... :?

 

A ile jegomość sobie żąda za auto tak naprawdę i poniżej jakiej ceny nie zęjdzie :?: Coś wiadomo na ten temat :?: Może cos więcej opowiesz o tym autku, czy warto wogule jechać i oglądać czy mam sobie dac spokój i szukać innego egzemplarza :?: :|

I co masz na myśli, że remont blacharsko-lakierniczy jest nie do zaakceptowania :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile jegomość sobie żąda za auto tak naprawdę i poniżej jakiej ceny nie zęjdzie :?:

Jak ja je oglądałem to cena była 15000zł.Niedawno widziałem juz za 14000zł...

 

Może cos więcej opowiesz o tym autku, czy warto wogule jechać i oglądać czy mam sobie dac spokój i szukać innego egzemplarza :?: :|

Zawsze warto oglądac takie auta.Masz blisko do niego więc to zawsze jakies doświadczenie :wink:

 

 

I co masz na myśli, że remont blacharsko-lakierniczy jest nie do zaakceptowania :?:

Widzisz miałem kiedyś szkolenie u mistrza Zielonego :wink: i już po ciemku było widać niedociągnięcia.Pokazałbym Ci na miejscu bo teraz cieżko wytłumaczyć.Poprostu jak dla mnie nie do zaakceptowania.Lakier na takim aucie powinien być idealny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.