Skocz do zawartości

e46 >FL zderzak M pakiet


beemer

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko poszukalem troche na forum i z tego co widze to chyba zderzak m pakiet po lifcie pasuje do samochodu przed liftem o ile sie nie myle tak? bo chce kupic taki zderzak i mam samochod po lifice sedan a zderzak jest teraz na samochodzie przed liftem czy sa jakies roznice w mocowaniu tych zderzakow lub mojego zwyklego a tegio z m pakietu?

wiem ze potzrebuje tunele to powietzra i inne nadkola ale chodzi mi o same mocowania co musze zmienic jesli mialem zwykly zderzak

Bardzo Mądry Wybór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jak zdejme swoj zderzak to mam zdjac te slizgi tez? jaka jest zasada mocowania? cos mi brakuje? jak zniwelowac szpare miedzy zderzakiem a blotnikiem bo chyba po to jest ten slizg w zwyklym zderzaku...

Kolego ja ostatnio robiłem u siebie modernizację zderzaka M-pakietowego bo miałem zmieniony IC na dużo większych rozmiarów i powiem ci tylko że ślizgi do zderzaka M-palietowego są po jednym na stronę i na 100% musisz dokupić te krótkie nadkola plastikowe z otworami do chłodzenia tarcz hamulcowych i wloty to po pierwsze, jeśli chodzi o ślizgi to możesz zostawić swoje na początek i spróbować założyć zderzak z M-pakietu jeśli nie spasuje to dokupisz sobie nowe ślizgi, ja u siebie nie przerabiałem bo miałem fabrycznie założone zderzaki M-pakietowe i nie wiem jak wyglądają ślizgi do standartowych zderzaków, ale możesz spróbować. Jakbyś chciał to mam nadole lewe do sprzedania te krótkie z otworem jakbyś chciał to pisz na priv.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to opisz jak z nowym ICkiem ?????? byłeś już na strojeniu ????

Jeśli chodzi o IC to żałuję że nie zrobiłem fotek, ale będę malował zderzak to porobię zdjęcia jak wygląda z zderzakiem i bez, natomiast mogę napisać tyle że w porównaniu z IC ori a zmodyfikowanym, jest ogromny i chłodzenie powietrza jest wystarczające ale tak duży IC wystarczy z pewnością na 300 kucy na strojenie mam zamiar jechać po wyrzuceniu katalizatorów i wtedy się okaże co pokaże autko. Oczywiście pochwalę się wykresikiem.

Pozdro Mario.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.