Skocz do zawartości

BMW 530 ALPINA!!! D10 BITURBO! Nowa Wieś Mała 36a


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Panowie tak czytam ten i nie qmam: kto to jest ten Zenek??!!

kawał cwaniaka i krętacza, miałem okazję go poznać oglądając te auto

 

Tak z ciekawości tutaj zajrzałem jako,że bliżej nie określone grono osobników liczących na profity z budowy elektrowni wiatrowych rozpowszechnia w powiecie grodkowskim wysoce obelżywe ulotki przeciwko niektórym członkom Stowarzyszenia dla Rozwoju Wsi Polskiej,podając miedzy innymi adres tego forum jako miejsce demaskujące oszusta.

Ów oszust wg.tego forum miałby prowadzić komis samochodowy i sprzedawać ''przebijane'' samochody??

Nie wiem skąd ów StalloneThe Best ''wyssał'' takie informacje lecz osoba którą tutaj szkaluje się,nigdy nie prowadziła ani nie prowadzi komisu samochodowego!!!Nie handluje tez samochodami osobowymi!!

Profilem tej firmy niezmiennie od niemal 20lat są maszyny drogowe i budowlane!!

Może garść tych informacji ostudzi co niektóre ''gorące'' głowy a niektórym uświadomi matactwo w podrzucanych ulotkach,gdzie serwuje się tą informację jako rarytas...chyba tylko w postaci nieświeżego odgrzewanego kotleta sprzed paru lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak czytam ten i nie qmam: kto to jest ten Zenek??!!

kawał cwaniaka i krętacza, miałem okazję go poznać oglądając te auto

 

Tak z ciekawości tutaj zajrzałem jako,że bliżej nie określone grono osobników liczących na profity z budowy elektrowni wiatrowych rozpowszechnia w powiecie grodkowskim wysoce obelżywe ulotki przeciwko niektórym członkom Stowarzyszenia dla Rozwoju Wsi Polskiej,podając miedzy innymi adres tego forum jako miejsce demaskujące oszusta.

Ów oszust wg.tego forum miałby prowadzić komis samochodowy i sprzedawać ''przebijane'' samochody??

Nie wiem skąd ów StalloneThe Best ''wyssał'' takie informacje lecz osoba którą tutaj szkaluje się,nigdy nie prowadziła ani nie prowadzi komisu samochodowego!!!Nie handluje tez samochodami osobowymi!!

Profilem tej firmy niezmiennie od niemal 20lat są maszyny drogowe i budowlane!!

Może garść tych informacji ostudzi co niektóre ''gorące'' głowy a niektórym uświadomi matactwo w podrzucanych ulotkach,gdzie serwuje się tą informację jako rarytas...chyba tylko w postaci nieświeżego odgrzewanego kotleta sprzed paru lat.

 

 

Panie Zenonie takie bajki to chyba dla wnuków ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM sprawa stara ale mnie wkur... Zenon niedopytalski to moj wojek ,auto dostał w rozliczeniu nic w nim nie robił wystawił na sprzedasz i tyle .do StalloneTheBest JESTES CIOTA ! piszesz na forum oczernasz mi wojka czemu nie zadzwoniłes ze z fura jest cos nie tak? odp. WIEDZAŁES dobrze ze to szczep jak go brałes twoi koledzy z Brzegu je szczepili !!!! Jestes SZMATA !!!

tyle POZDRAWIAM członkow klubu BMW !! i prosze oczenic jest łatwo ! TYLKO SMROD ZOSTAJE Długo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM sprawa stara ale mnie wkur... Zenon niedopytalski to moj wojek ,auto dostał w rozliczeniu nic w nim nie robił wystawił na sprzedasz i tyle .do StalloneTheBest JESTES CIOTA ! piszesz na forum oczernasz mi wojka czemu nie zadzwoniłes ze z fura jest cos nie tak? odp. WIEDZAŁES dobrze ze to szczep jak go brałes twoi koledzy z Brzegu je szczepili !!!! Jestes SZMATA !!!

tyle POZDRAWIAM członkow klubu BMW !! i prosze oczenic jest łatwo ! TYLKO SMROD ZOSTAJE Długo !!!

 

ble,ble,ble powyższy Twój post o wszystkim wyjaśnia brak słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni obywatelstwo zabierać za brak umiejętności wypowiedzenia się w kilku zdaniach na dany temat w ojczystym języku

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie kończącej się historii ciąg dalszy, auto znów pojawiło się allegro http://allegro.pl/bmw-alpina-e39-d10-biturbo-245-km-dvd-navi-webasto-i5189125460.html

Tym razem dość mocno zamaskowane rejestracje i numer z tabliczki !

 

Uważajcie na to auto !

 

Dla potomnych, wystawione w miejscowości Brzeg numer z tabliczki to 065

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A tak juz pomijajac fakt zlepu i innych historii tego auta - jak myslicie, za ile oplacaloby sie ja wziac na graty, ktore ewentualnie chcialbym wszczepic w bardzo zdrowa bude e39 touring? O jakich kwotach bylaby mowa z caloscia wypasu z tej "alpiny"?

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carl0s-w przypadku rzeczonej przekladki coś takiego jak oplacalność nie istnieje,kwestia indywidualnego oglądu takiej Alpiny i oceny co móglbyś (i co jest w stanie technicznym nadającym się) wykorzystać z niej do swego turasa,a wiadomo,że z sedana parę rzeczy nie pasuje.

Tak czy inaczej-im niższa cena tym lepiej.

http://images75.fotosik.pl/97/7ea837af20c745c4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.