Skocz do zawartości

Rozbudowa audio w E-34


Alan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chodze z zamiarem lekkiej rozbudowy mojego audio, miedzy innymi chcialem zakupic tube ale odradzono mi i zaproponowanu subwofer czy jak to sie pisze :) Do tego jaki wzmacniacz i wymienienie glosnikow fabrtczncyh NOKII na jakies lepsze. Co o tym sadzicie ? Przegladalem ten dzial forum i chcialbym zaczerpnac pomyslow ludzi ktorzy tutaj sie udzielaja, bo z tego co zauwazylem dysponujecie ogromna wiedza na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc będą tutaj dwa fronty: jeden stwierdzi, że nic lepiej niż oryginalne NOIE nie zagra i nie warto ich ruszać (chyba, że są porwane), a drugi front powie, że pierwsze co, to wywalić oryginalne głośniki :)

Ja akurat mam głośniki Clariona (wygląda na oryginał, może jakaś wersja była) i ich nie ruszam. Dołożyłem bass i gra ładnie, efekt bardzo dobry. Oczywiście Tobie polecam pierwsze co, to właśnie wsadzenie basu do bagażnika z konkretnym wzmacniaczem i okablowaniem. Potem się będziesz zastanawiał, co dalej, ja na tym poprzestałem, podoba mi się i wystarczy :)

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob sobie pozadnie przod, koniecznie wygluszajac drzwi. Ja polecam glosniki Xetec G6 + tweetery. U mnie zwrotnice byly robione specjalnie pod autko przez autorytet w tej dziedzinie z firmy Qba. Glosniki zasila wzmacniacz JL Audio 300/2 umieszczony wraz z drugim wzmiacniaczem (JL Audio 500/1) od suba w rynnie ktora jest na koncu bagaznika w jego podlodze. Jesli chcesz miec pozadnie to najpierw zrob przod a wtedy zobaczysz czy trzeba ci wiecej bassu czy nie. O oryginalnych glosnikach zapomnij.

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.caraudioreda.pl/montaze/images/bmw/12.jpg

pozdrawiam

mavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.