Skocz do zawartości

BMW e92 AW 330i


Kuniś

Rekomendowane odpowiedzi

Kuniś widzę autko jest do sprzedania http://allegro.pl/bmw-330i-e92-330-salon-pl-100-bezwypadkowy-i1765210613.html

znudzony??? pozdr

 

 

chyba potrzeba czegoś mocniejszego :mrgreen: własnie dzisiaj był klient, zaliczka wpłacona, jeszcze wizyta w ASO i czas na zmiany :D

było:


e46 328 Ci

e46 320D

e90 330i

e92 330i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie mógł z takim autem tak szybko się rozstać :). Tym bardziej że przebieg jest znikomy.

 

jak sprzedawałem 32D miała 42 tys przebiegu, 330i e90 ok. 60, a obecna 34 tys, zazwyczaj moje beemki jeżdżą jako drugie auto więc przebiegów wielkich nie ma, ach jeszcze jedna rzecz, do tej pory zawsze pierwsza osoba, która przyjeżdżała oglądać samochód to z nim wyjeżdżała:)

było:


e46 328 Ci

e46 320D

e90 330i

e92 330i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co żałować, będzie pewno jeszcze lepsze :twisted:

 

Właśnie jakie plany?

 

hmm M3 nadal gdzieś chodzi po głowie, ale również F10 chociaż jak jeździłem to trochę kobylasta się wydawała, muszę jeszcze pojeździć, a może poczekam na F30:)

było:


e46 328 Ci

e46 320D

e90 330i

e92 330i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo zdanie mam o F10 :cool2:

- nawet w trybie sport dalej nie jest tak jakbym chciał żeby się prowadziła, reszta całości F10 jak dla mnie jest bez zarzutu jeśli auto jest w M-pakiecie,

jeżdziłem dwoma modelami 3.0d i 3.0i dynamika podobna obu motorów

 

A M3 mnie też kusi a jeśli nie sprzedam przed nowym rokiem e93 :) to też czekam prawdopodobnie na F30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten rozdział można uznać za zamknięty, auto odjechało dzisiaj do stolicy...czas się rozglądać za czymś innym, dzisiaj podczas wizyty w ASO wpadłem na białą F10 w M-Pakiecie i ...bardzo fajna:)

było:


e46 328 Ci

e46 320D

e90 330i

e92 330i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.