Skocz do zawartości

BMW E92 330d by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

...

Klagosz pomyśl o ratowaniu motoryzacji, kup auto z "dobrym" silnikiem :mrgreen: i normalnym układem jezdnym :wink:

pozdr.

Mam nadzieje ze uda mi się cos ciekawego kupic :cool2:

Ale na nic na 100% się nie nastawiam a M5 nie wykluczyłem całkowicei :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Ty to najlepiej otwórz komis, bo sprzedajesz auta jak zawodowiec :)

 

Dokładnie, klagosz ma chyba jakieś nadzwyczajne zdolności marketingowe, śledzę jego wątki i zawsze mnie zastanawia z jaką łatwością sprzedaję te auta za ceny przecież wyższe niż rynkowe. Wiem, że ich stan z reguły jest perfekcyjny ale nie od dziś wiadomo, że Polacy w większości szukają aut tanich a nie dobrych i z pełną historią. Zresztą Ty houek jesteś tego przykładem, masz dobry egzemplarz a zainteresowanie nikłe. Może klagosz powinien zająć się sprzedażą Twojego e92 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak szukam już od kilkunastu dni a od paru miesięcy obserwuje auta w ogłoszeniach i praktycznie każda M3 jak stała tak stoi i żadnych świerzych nie ma :evil: a o e92 335d to praktycznie jest jescze gorzej.

Mam dwa auta upatrzone M3 .

Kilka M3 ze stanów sprawdziłem i podziękowałem :duh:

 

Ty to najlepiej otwórz komis, bo sprzedajesz auta jak zawodowiec :)

HEHE to samo mi wczoraj ojciec powiedział :) póki co bawię się sam dla siebie :)

 

klagosz ma chyba jakieś nadzwyczajne zdolności marketingowe, śledzę jego wątki i zawsze mnie zastanawia z jaką łatwością sprzedaję te auta za ceny przecież wyższe niż rynkowe. Wiem, że ich stan z reguły jest perfekcyjny ale nie od dziś wiadomo, że Polacy w większości szukają aut tanich a nie dobrych i z pełną historią. Zresztą Ty houek jesteś tego przykładem, masz dobry egzemplarz a zainteresowanie nikłe. Może klagosz powinien zająć się sprzedażą Twojego e92 :mrgreen:

Moja zasada to nie ukrywać nic przed kupującym i rzeczowo przedstawić ofertę.

Każde z aut które posiadałem i będę posiadać musi mieć jakąś udokumentowaną historię to jest dla mnie priorytet i zwykle ci co kupują ode mnie auta tego samego wymagają. A że ceny wysokie :roll: czy ja wiem SUBARU koniec końców sprzedałem z jednym kompletem kół za 95 tys.zł chyba jedna z lepszych ofert jak dla mnie jak na salonowe bezwypadkowe z przebiegiem 30tys.km auto sportowe.

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak interesowłem się nią i miałem ją oglądnąć razem z tą ponieważ są na drugim krańcu Polski jak mieszkam:

http://otomoto.pl/bmw-m3-4-0-v8-420km-navi-skory-C22506648.html

ale "przetarcia" okazały się czymś więcej ...

a jedną jechac i oglądać przez taki kawał drogi mi się nie uśmiecha :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze uwazac na ten autohandel (jak na kazdy z reszta) moj kuzyn jechal kiedys z jenym autem od nich do ASO i rece mu opadly jak mu zaczeli wymieniac, poza tym pamietam, że na forum tutaj był od nich jakiś ładny topielec także zalecam dobry rekonesans przed wycieczką w Polskę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dobrze wiedzieć :cool2:

Gadalem z nim we wtorek i mówił ze auto sprowadził dla jakiegoś piłkarza i teraz odkupil ja od niego bo sprzedał mu kolejny samochód. Zarzeka sie ze auto jest 100% bezwypadkiem.

Jak sie odrobie to jadę jutro ja oglądać i jeszcze jedna e92 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby z M3 przesiadł się spowrotem na "zwykłe" F30... Chyba że pokusi się na 335i, ale ja na jego miejscu bym tego nie robił. Chyba że seria 4 będzie miała takie perfekcyjne właściwości trakcyjne że będzie to zrozumiałe :wink:

 

Karol ja bym jednak chyba poszukał DKG - na spokojnie, żeby po pół roku nie mówić - "no jakby miała DKG to już byłaby idealna :mrgreen: "

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.