Skocz do zawartości

problem z silnikiem


halunnn

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam e34 525i 24v i mam taki problem z silnikiem jak by chodzil na 5 garach a nie na 6ciu odpale nie chodzi rowno a jak dodam gazu t trzesie calym silnikiem dodam ze jak go kupilem juz byl problem z malymi obrotami nie rowno chodzil za male obroty i tak jezdzilem az pewnego dnia wlasnie tak sie stalo. dodam co sprawdzalem i co wiem ze jest dobre a wiec swiece dobre kable dobre iskra jest wtryski sprawne kompresja bardzo dobra i dziwi mnie to ze ten jeden nie dziala choc jest iskra. kumpel mowil ze tak mial bo przeplyomierz byl walniety to moze tez byl problem tych wolnych obrotow znowu drugi mowi ze to czujnik polozenia wolu albo jakis inny juz sam niewiem co mu dolega i co dalej sprawdzac zeby wyeliminowac i dojsc do usterki dodam ze siedze w irlandii i oni za duzo pojecia nie maja a jak juz ktos sie znajdzie to lepiej kupic nowy taki sam bo wyjdzie taniej jak jego tylko sprawdzenie a wiem ze jak ktos mnie podprowadzi na jakis trop jestem w stanie sam to ogarnac. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek wymien wszystkie gumowe fajki swiec na nowe.

Nie powinny byc twarde przy swiecach oraz nie powinny sie kruszyc i nie moga miec szarego nalotu

KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA, THERMO KING, CARRIER

DIAGNOSTYKA BMW, VAG tel. 500 236 866

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem czy warto od razu pchać sie w koszta fajkocewki sa drogie a zawsze sprawdza się od najtańszych rzeczy. mam 2.0 24v i miałem taki sam problem postawiłem do mechanika i zaczeły się cuda wymyślanie i kombinowanie , nowe świece, f-cewki, kompa zamieniałem, ciśnienie itd. nic okazało się że listwa- byly zaśniedziałe przewody czyszczenie pomoglo i od tamtej zimy mam spokój. trzeba też dobrze poszukać na forum są wpisy na ten temat. pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.