Skocz do zawartości

Navi cic z twardym dyskiem E90 pomocy


Lift

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem zmieniam navi w e90 po lifcie na system cic z dwardym dyskiem i problem polega na tym że w obecnym wyświetlaczu 6,5 cala jest inna wtyczka zasilająca czarna i muszę ją zmienić na wąską niebieską bo taka jest w wyświetlaczu 8,8 cala. Problem nie polega w przepięciu kabli z czarnej do niebieskiej wtyczki tylko w jakiej kolejności mają być przepięte kable, jak ktoś z forumowiczów ma w e90 po lifcie system cic z twardym dyskiem to mam gorącom prośbę o odkręcenie dwóch śrubek co mocują wyświetlacz i odchylenie go, kostka będzie widoczna i sprawa się wyjaśni będę bardzo wdzięczny. Edytowane przez Lift
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm żadnej sugestii, czy nikt nie ma e90 e91 e92 e93 z systemem cic hd :( , oj widze że będzie ciężko a nie podepne sprzęty w ciemno bo mogę coś zjarać :cry2: . foto niebieskiej wtyczki z podmiętymi kablami jest poglądowe nie mam pojęcie czy tak to ma być podpięte, dałem to foto żeby było wiadomo o jaką dokładnie wtyczkę chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ja mam E92 z CIC-em ale nie będę teraz rozbierał wyświetlacza bo nawet nie mam gwiazdek ( śrubokrętu ) do niego...

Natomiast postaram się dowiedzieć na jutro dla Ciebie jak to powinno być podpięte. Chyba że ktoś inny może pomóc szybciej... :roll:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Kolego jesteś nie cierpliwy, rano post, po południu przypomnienie, to nie warsztat :mad2: zależy Ci na czasie to wal do ASO...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem na serwisie, w systemie ASO nie ma uwzględnionej takiej modernizacji w aucie :mad2: , jestem umówiony na diagnoze auta na następny tydzień i wszystko się wyjaśni, ale na dzień dzisiejszy kiepsko to wygląda :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 ASO nie potrafi wielu rzeczy których nie ma w instrukcji...

Po 2 jak się nie ma pojęcia o takich rzeczach to się ich nie robi samemu tylko komuś zleca...

 

Jest tylko kilka osób w Polsce które naprawde umieją to zaprogramować, bo podłączenie to nie filozofia. Na twoim miejscu nie jechał bym do ASO bo będziesz królikiem doświadczalnym. Jedyne o co możesz ich prosić to nadbudowanie do twojego nr VIN kodu FSC1 który pozwoli aktywować funkcję Nawigacji w CIC-u. Ewentualnie rozsądnym wyjściem będzie zakup emulatora w US które pozwoli ominąc te komplikacje - najlepiej kupić go bezpośrednio od producenta aby nie przepłacać.

 

Co do samej wtyczki pod koniec tygodnia dopiero będę w serwisie który zajmuje się takimi adaptacjami i będę w stanie napisać Ci co i w jakiej kolejności. Przez telefon mi tego nie powiedzą bo są wiecznie zabiegani, a wcześniej jest mi do nich totalnie nie po drodze... :roll:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlko że ja to podłączyłem, był stresik ale nic nie zjarałem niby coś działa ale nie ma dzwięku, całkowita cisza a po odpaleniu sprzętu pojawia się na wyświetlaczu na jakieś 10 sekund komunikat NO ACOUSTIC TONE a potem jest normalne meni, ale całkowita cisza ani radio ani płytka nawet parktronic milczy ale wizualizacja na wyświetlaczu jest, ktoś tak miał ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś źle docisnąć tylną kostkę? Może kabel się poluzował? Sprawdź, samo radio powinno działać. PDC powinno się już dokodować jak się nie mylę...

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ale wszystko jest ok, dzwoniłem do gościa z wrocławia znalazłem go na allegro i powiedział że najprawdopodobniej czytnik jest z bety co miała bardziej rozbudowany system audio, wzmacniacze i takie tam cuda :shock: a ja tego nie mam i dlatego jest cisza. Ponoć koszt zestrojenia czytnika z moim audio to 400zł jak to to, tylko że gość jest z wrocławia a ja z kraka, zna ktoś takiego magika w małopolsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Temat załatwiony problem był z logic7 w navi był logic7 a w aucie nie, nawet się nie spodziewałem że pójdzie tak gładko wszystko działa idealnie oczywiście poza navi, ale to inna bajka i każdy kto siedzi w temacie o tym wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.