Skocz do zawartości

320D Drgania Foteli, poduszki do wymiany??


lele1122

Rekomendowane odpowiedzi

mam cały czas drgania na POSTOJU, w AUTOMACIE

 

gdy mam bieg jałowy drgania są mniejsze, ale gdy daje na bieg to drgania wzrastają,

 

mechanik pierwsze co powiedział że mam poduszki do wymiany, nawet nie widział że drga auto,

 

Czy na pewno może być tylko ta przyczyna drgania że mam poduszki do wymiany ?? ?? ??

 

jeszcze jedno u mnie jest tak że gdy włączam bieg "D" lub "R" to mi cały tył podnosi się lub opuszcza, jak bym miał hydrauliczne zawieszenie z tyłu :norty: to jest normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cały czas drgania na POSTOJU, w AUTOMACIE

 

gdy mam bieg jałowy drgania są mniejsze, ale gdy daje na bieg to drgania wzrastają,

 

mechanik pierwsze co powiedział że mam poduszki do wymiany, nawet nie widział że drga auto,

 

Czy na pewno może być tylko ta przyczyna drgania że mam poduszki do wymiany ?? ?? ??

 

Poduszki do wymiany, nie są drogie (197zł w ASO za jedną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba 2 wymienić czy 3 ? na allegro są po 150zl komplet warto takie kupić ?

 

http://allegro.pl/poduszka-poduszki-pod-silnik-e46-3-316-318d-320d-i1470200421.html

 

za tą cenę to na pewno jakieś fatalne podróby które ci się rozlecą za miesiąc... polecam kupić w ASO albo na allegro komplet Lemfordera (za ok. 320zł da sie wyrwać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak,nie kupuj takich badziewi do szkoda czasu i kasy na wymiane,najlepiej kup oryginały,ja mam dokładnie takie same objawy i mam stwierdzone ze poduchy juz mocno siadły i nadają sie tylko do wymiany,silnik jest dosc ciezki i po jakims czasie guma poprostu sie ugniata i nie spełnia swojej roli z reszta w nich równiez jest specjalny olej,a co do tego podnoszenia i opuszczania tyłu auta przy zmianie z drive na wsteczny to normalny objaw tak ma być,napewno nie masz zadnego hydraulicznego zawieszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.