Skocz do zawartości

BMW X5 - EUROPEJSKIE CZY NA RYNEK USA--- PILNE


kierowcabmw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Panowie mam problem.Jak rozpoznać BMW X5 -E53 na jaki rynek został wyprodukowany ( a ściślej na Europe czy na USA ) jakie są różnice jakie cechy.Mam dylemat przed zakupem.Słyszałem że pomarańczowe kierunkowskazy ( jeśli bredzę to bardzo proszę nie biczujcie mnie ) i CO MOŻECIE POWIEDZIEĆ O TYM AUCIE --- http://moto.allegro.pl/x5-navi-16-9-tv-telefon-alu-19i17-power-box-i1462310159.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w BMW ale jeżeli chodzi o motocykle to chodzą takie pogłoski że na rynek USA motory są delikatnie słabsze i kręcą się mniej. Ja w to nie wierze. Natomiast na rynek USA motory są biedniejsze:) Ale motory to JAPAN a BMW to DE także wszystko jest możliwe:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie a przyjmijmy że auto jest z USA to znaczy że już jest słabe.Lepiej kupić Europejskie czy nie ma znaczenia.Z USA jest gorsze ?

Jesli to diesel to raczej watpie ze z USA, tam sie lata duzymi benzynami a nie dieslem.

 

Po drugie, ja bym odpuscil auto z USA, licznik w milach, temperatura na MID panelu w Fahrenheitach itd.

Pozatym BMW jesli juz jest faktycznie z USA to najczesciej bylo walone i pochodzi z jakiejs aukcji gdzie je opylaja za grosze rozbite.

Potem Polak kupi i odremontuje i pogoni jako igielka na allegro.

Jedyny plus tych aut z USA to taki ze mozna sprawdzic w necie czy ma "clean title" czy nie po numerze VIN bo tam takie rzeczy jak wypadek, stluczka czy nawet fakt, ze z wypadku zostal odholowany to sie notuje i mozna sie tego dowiedziec.

 

Ja dopiero co kupilem mojego X5 a co sie "igielek" naogladalem to moje.. Po drugim obejrzenym aucie "z USA" po prostu odpuszczalem ogloszenia.

 

BTW: nie mozesz poprostu zadzwonic do goscia po numer VIN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy to USA czy to UE wszędzie picują i wszędzie rozbijają i biorą na handel. Można trafić dobry sprzęt z USA jak i z UE. Wydaje mi się że większe prawdopodobieństwo trafienia mniej oszukanego auta jest właśnie w USA a niżeli w UE .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są normalne kierunkowskazy ma europe. Amerykanie mają inne. Mam z USA i to jest co innego. Miałem E39 z takimi samymi lampkami.Europa.Jestem z tego samego miasta co ta x5 ale chyba nie rzuciała mi sie w oczy na mieście .Uboga wersja.Miał racje któyś z was.Kierownica do wymiany. Pozdraiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Bardzo dziękuje wszystkim za podpowiedzi.Po do głębszych przemyśleniach przy przetestowaniu skrzyni manualnej jak i automatycznej w X5 E53 stwierdziłem że jednak wybieram opcje ze skrzynią automatyczną. :cool2:

a na jaki silnik się zdecydowałeś ostatecznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.