Skocz do zawartości

E60 Samsung Galaxy S I9000 nie ładuje kontaktów


siwykosiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz telefon fabryczny w aucie to nie sparujesz innego telefonu (pomimo tego, że widać go w idrive).

Inne telefony da się sparować kiedy samochód posiada instalację telefoniczną business (w podłokietniku puste miejsce na telefon).

W przypadku instalacji telefonicznej professional będzie chodził tylko oryginalnie zainstalowany w samochodzie telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, chyba nie zawsze tak jest. Ja mam miejsce na tel. w podłokietniku i mogę sparować. :D Inna sprawa, że z SGS3 widać tylko część kontaktów z książki i to chyba tych ostatnio zapisywanych. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. Małe nieporozumienie. :oops: Myślałem że twierdzicie, że nie można już parować, jak jest podstawka pod tel w podłokietniku :mad2: Faktycznie fizycznie telefonu w podłokietniku nie mam, ale mam to czarne z wtykami, gdzie powinien być tel. A może ktoś ma jakiegoś pomysła, dlaczego nie ładuje się cała książka? Stary soft?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem z Samsung Galaxy S3, nie ładuje konaktów z telefonu. Widoczne są natomiast te które mam zaimportowane z serwera poczty (MS Exchange)... Wygląda na to że wszystko przeniosę na Exchange...

Wcześniej miałem Samsung Wave i widoczne były wszystkie kontakty z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce bywam najczesciej na slasku - Katowice, Chorzow...

Rzadziej w okolicach Lodzi i Lowicza...

 

Dzieki za mapke. Rozejrze sie w czasie pobytu w PL :)

 

Czy przy aktualizacji softu moze pojsc cos nie tak? Pytam, bo nie chcialbym niespodzianek podczas podrozy do Belgii - tzn nie chcialbym zeby podczas podrozy cos odmowilo posluszenstwa..

F30 330i, 252 hp, xDrive, 2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Miałem podobny problem z SONY Z3, nie było widać kontaktów w samochodzie. Wystarczyło wejść w menu bluetooth w telefonie, odnaleźć nasz samochod który jest już sparowany z telefonem i zaznaczyć w opcjach żeby pokazywało kontakty. Teraz wszystko widać na wyświetlaczu w aucie. A i kontakty powinny być zapisane w telefonie bo tych co są na sim nie będzie pokazywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.