Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś coś wie na temat firmy DMMOTORS z Busko-Zdróju?

Sprzedaje takie autko http://otomoto.pl/bmw-320-2-0d-klima-sedan-C16553352.html

Zastanawiam się nad zakupem, coś jest jednak nie tak z tą ceną, chodź dochodzi rejestracja i opłaty

Oto inne autka tego pana http://dmmotors.otomoto.pl/index.php?sect=offer

Z góry dzięki

 

MOD - kolego regulamin pilnie do przeczytania... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam Panie Geth mam coś do powiedzenia na ten temat.

Otóż chciałbym bardzo panu polecić (hi hi hi) ten komis poprostu rewelka (hi hi hi).

Kupiłem u nich samochód i na tłumaczenie dowodu rejestracyjnego czekam dopiero 3 tygodnie także może za 2 tygodnie przyjdzie nie nie no spoko.

Dzwoniłem z zapytaniem co z tłumaczeniami a Pan z komisu mówi że spróbuje zdobyć numer do kobiety od tłumaczeń nie no żenada.

Nie mogę zarejestrować auta bo nie ma tłumaczeń.

Przysyłają część kwitów reszty nie jak ktoś nie zna się na rzeczy to się za coś nie zabiera.

Tak że panie Geth jeszcze raz gorąco polecam ten komis ,,warto u nich kupować''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, przecież Święty Mikołaj istnieje :D

 

http://dmmotors.otomoto.pl/bmw-530-skora-navi-ksenon-C17864359.html

 

46 tysięcy za 530D E60 w automacie i jasnej skórze

cuda, panie, cuda

:mad2: :duh: :mad2: :duh: :mad2: :duh: :mad2: :mad2:

dokładnie- tanio-tanio-i tylko tanio nic poza tym ,a już napewno nie bezwypadkowe,pojechałam tam z miernikiem,miernik nie nadążał ............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie są wszystkie auta sprzedawcy. Dopóki ludzie nie przestaną wierzyć w cuda (a że takich nie brakuje, to widać codziennie na tym forum), handlarze mieć się będą bardzo dobrze.

cieszę się że ja już poszukiwania mam z głowy ( w dużej mierze dzięki koledze z tego forum którego jestem dozgonną fanką:) ludzie sugerują się ceną a nie jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I takie są wszystkie auta sprzedawcy. Dopóki ludzie nie przestaną wierzyć w cuda (a że takich nie brakuje, to widać codziennie na tym forum), handlarze mieć się będą bardzo dobrze.

cieszę się że ja już poszukiwania mam z głowy ( w dużej mierze dzięki koledze z tego forum którego jestem dozgonną fanką:) ludzie sugerują się ceną a nie jakością.

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ta E60 z kilku postów wyżej teraz za 39 wisi :roll:

 

http://dmmotors.otomoto.pl/bmw-320-2-0d-163km-120tys-km-serwis-C18210033.html - oglądał ktoś tą E90 ?

 

Swoją drogą z tego co słyszałem Panowie mają fajne samochodziki w dobrej kasie - niestety żaden nie jest wystawiony na otomoto - wszystko bezpośrednio z lory idzie w Polskę do innych handlarzy a dla Nas zostają ochłapy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta E60 z kilku postów wyżej teraz za 39 wisi :roll:

 

http://dmmotors.otomoto.pl/bmw-320-2-0d-163km-120tys-km-serwis-C18210033.html - oglądał ktoś tą E90 ?

 

Swoją drogą z tego co słyszałem Panowie mają fajne samochodziki w dobrej kasie - niestety żaden nie jest wystawiony na otomoto - wszystko bezpośrednio z lory idzie w Polskę do innych handlarzy a dla Nas zostają ochłapy...

 

Kto ci naopowiadal takich rzeczy?????

Powiem tak jezeli ktos cos sciaga i odsprzedaje to dalej handlarzowi to z tego co widzialem sa to przewaznie zlomy w dobrej cenie naciagane itp

Sam mam znajomego ktory ciagnie takie trupy z Belgi Lorąi sprzedaje przewaznie handlarza ,tylko z ekazde auto juz jest naciagane zeby ladniej wygladalo.

Nie wierz ze dla Was sa ochlapy sa to lepsze auta na ktorych handlarz juz nie zarobi bo sa za drogie.

Wrocilem dwa dni temu z bawari i widzialem co sie ciagnie do kraju oprocz satrych aut powyzej 10lat sciagaja nowe po dachowaniu auta np Caddy nowe ,x6 wykoszony caly bok +dach A5 nowe bez przodu i podluznic i pare aut na zoltych tablicach jak passat 2006+- A4 2004 ,Astra itp

Takze prosze nie wierzyc ze super auta ida dalej do handlarzy ,ja powiem jeszcze jedno ,coraz gorzej jest zarobkiem na dobrym aucie , jezeli nie mial bym innego zajecia dochodowego nie wyzyl bym z aut .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słyszałem od znajomego z Buska, który ponoć kojarzy tych handlarzy.

Może masz racje - nigdy nie zajmowałem się ani ściąganiem ani handlem samochodów z zagranicy.

 

Ponawiam - ktoś coś wie więcej o tej E90?

Wisi już trochę poczynając od ceny ok. 44 tys.

Nie spodziewam się ideału ale nie dysponuje narazie większym budżetem niż 40 tys.

Wiem, że mogę sobie jechać tam z mechanikiem ale może ktoś już był i zaoszczędzi mi motania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza mi kompletnie, że samochód był uszkodzony jeśli jest tylko w miarę dobrze poskładany.

Nie będzie też świecenia oczami przy odsprzedaży z racji tego, że samochód kupowany jest z myślą o zostawieniu go na ok. 10 lat.

Nie chce wpędzić się tylko w koszta, że coś się zacznie na potęgę sypać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza mi kompletnie, że samochód był uszkodzony jeśli jest tylko w miarę dobrze poskładany.

Nie będzie też świecenia oczami przy odsprzedaży z racji tego, że samochód kupowany jest z myślą o zostawieniu go na ok. 10 lat.

Nie chce wpędzić się tylko w koszta, że coś się zacznie na potęgę sypać.

 

Nie chcę generalizować ale.........tam są naprawdę same massakry ,koszmary lakiernika,o dziwo wszystkie pieknie wyglądają na zdj.

ja też miałam takie podejście jadąc tam ,nadzieja umarła kiedy podeszłam do 3-ki którą byłam zainteresowana.

Odpuść sobie mówię poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam. W firmie DMMOTORS zakupilem juz 2 auta, jedno dla żony a drugie dla siebie. Szukalem auta bezwypadkowego, racja znalazly sie na nim jakies rysy parkingowe ale tego nieda sie uniknąć jeżdżac w rzymie, najważniejsze bylo dla mnie zeby auto nie bylo "ulepione" jak to w polsce bywa :/ Obydwa auta służą mi juz prawie 2lata i oprócz serwisów eksploatacyjnych niemialem z nimi zadnych problemow. Żona śmiga micrą w automacie i do dzis niechce z niej wysiasc :) Ja jeżdże mercedesem okularnikiem i plusem dla niego było to że poruszał on się w kraju gdzie niema zimy i niema na min grama rdzy, a te roczniki maja naprawde slaba blache i praktycznie wiekszosc z nich ktore jezdza w polsce czy niemczech sa zardzewiale!! Przychodzi zima i sól na drogach robi swoje. Osobiscie polecam ten komis i napewno wybiore sie tam gdy nadejdzie zmiana auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lysy4444 ale naprawde sadzisz ze ktos uwierzy w to co piszesz?

wpadasz na forum dzisiaj, i 1szy post jest jaka to piękna i cudna firma na której każdy psy wiesza..

i pewnie bedzie to jedyny twoj post na forum

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam. W firmie DMMOTORS zakupilem juz 2 auta, jedno dla żony a drugie dla siebie. Szukalem auta bezwypadkowego, racja znalazly sie na nim jakies rysy parkingowe ale tego nieda sie uniknąć jeżdżac w rzymie, najważniejsze bylo dla mnie zeby auto nie bylo "ulepione" jak to w polsce bywa :/ Obydwa auta służą mi juz prawie 2lata i oprócz serwisów eksploatacyjnych niemialem z nimi zadnych problemow. Żona śmiga micrą w automacie i do dzis niechce z niej wysiasc :) Ja jeżdże mercedesem okularnikiem i plusem dla niego było to że poruszał on się w kraju gdzie niema zimy i niema na min grama rdzy, a te roczniki maja naprawde slaba blache i praktycznie wiekszosc z nich ktore jezdza w polsce czy niemczech sa zardzewiale!! Przychodzi zima i sól na drogach robi swoje. Osobiscie polecam ten komis i napewno wybiore sie tam gdy nadejdzie zmiana auta.

Ty to masz szczęście , żona już drugi rok nie wychodzi Ci z samochodu... a moja to a to wakacje a to zakupy i tak w kółko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie wiem jakie licho mnie podkusiło żeby tam pojechać z zamiarem zakupu BMW :duh:

Auta są kręcone na mój gust minimum o 200tys, jak przyjechałem obejrzeć e90 to wręcz na moich oczach licznik był wyjęty i trwała korekta... :mad2:

A o ogólnym stanie pojazdów, ich zużycia to lepiej nie wspominać...

Jakim cudem w ogóle takie komisy jeszcze funkcjonują :modlitwa:

MASAKRA :police:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.