Skocz do zawartości

mechanik dla 750


calpe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Po wielu dniach nerwów odebrałem swoje e-38 750 w stanie tragicznym z warsztatu w krakowie. Auto pojechało na lawecie do Misiaka gdzie ten ogarnął temat ze sterownikami i całą komunikacja miedzy silnikiem skrzynia i całą resztą wiec mój poprzedni post ps: komunikat getribennot porgram jest juz nieaktualny. Jednak Misiak zapronwał mi bym jednak resztę spraw z autem ogarnął w innym warsztacie bo inaczej za koszty nie ręczy co też czynie. tak wiec czy któryś z szanownych formułowiczów zna w okolicach krakowa lub zakopanego DOBREGO mechanika do bmw 750. Co jest do zrobienia? trzeba uszczelnić skrzynie (automat) doprowdzić do porządku silnik (mechanika ok) trzeba go wyregulować wymienic kopółki paluchy kable wysokiego napięcia skrzynie zalać olejem .Ustawić zberznośc bo jak Pan w BMW stwerdził "auto pływa" Auto miało robione zawieszenie jak widać nie do konca.

Zanim zakoncze pare słów o warsztacie Q servive na Rakowickiej 9 w krakowie ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Obiecali naprawic auto a wyjechal na lawecie w dodatku 3 miesiące po terminie. Zniszczyli visco ,skrzynie biegów. Bylem zmuszony odebrać auto z prawnikiem i rzeczoznawcą-biegłym sądowym gdyż Panowie ignorowali moje prosby i pytania dotyczące terminu odbioru auta. W dodtku próbowali obciązac mnie za napawy których sami byli przyczyną KOMPLETNI DYLETANCI Jak by tego było mało chcieli zawyzyc kosztorys od pierwotnego o jakies 3-4 tysiące. jesli lubicie swoje autka omijajcie Rakowicką duzym łukiem nalepiej na ręcznym.Jesli ktoś zna sproawdoznego mechanika od e-38 750 proszę dajcie znać pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukasz mechanika do 750 z czystym sumieniem moge Ci takiego polecic tylko sek w tym ze musisz ja dostarczyc do wroclawia ale uwierz mi ze zwroci Ci sie to. Ja moja 750 dawałem do "serwisów" ktorzy jeszcze bardziej psuli i nieczego nie potrafili zdiagnozowac, oddałem ja do kolesia ktory przygotowuje auta do driftu Tomek Kozłowski nawet ma strone mozesz zobaczyc projekty, sam od podstaw składa silniki, emki i v8, v12. Oddałem mu ja i po 2 dniach wiedziałem co jej dolega chociaz było tego bardzo duzo zdecydowałem sie i powiedzmy ze zrobił mi auto od podstaw, wszystkie tuleje tylnej belki zloył ja od podstaw, amorki z edc wymiana , przod zawias to samo potem geometria i zbieznosc, co do silnika to auto koszmarnie duzo paliło nie chodziło na wszystkie cylindry, zdiagnozował ze uszczelki pod kolektorem ssacym puszczaly, 2 wtrysk padł, przepływomierz, przy okazji wymieł paski rolki, płyny swiece, teraz montuje wydechhy od alpiny bo tez sie wydechami zajmuje, jezeli bedziesz chciał to daj mi po prostu znac. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.