Skocz do zawartości

E36 Z3 Roadster - kompan


kompan

Rekomendowane odpowiedzi

Extra! Zupełnie jak auto Jamesa Bonda z GoldenEye! :8) ten sam kolor i te same felgi :) Wbrew pozorom silnik również ten sam bo Bond jezdził 1.8 :) Brakuje tylko pocisków Stinger za przednimi lampami :D

:cool2:

oj chyba inny kolor tapicerki był i dachu :norty:

 

http://users.belgacom.net/bmw_z3/images/007_Goldeneye.jpg

no i bond miał spryski lamp :cool2:

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry kolorek :cool2: przydala by sie tylko inna fela, przynajmniej taka jaka mial Swistar w swojej

 

Uważam, że ten oldschool-owy felunek jest całkiem fajny. Jeszcze trochę i będzie "białym krukiem" :-).

 

Fajna sztuka chyba estoril. Tylko "gleba" z tyłu chyba za bardzo ;-)

 

Taką glebę zastałem biorąc auto od poprzedniego właściciela. Sprawia mi nieco kłopotów w konfrontacji z leżącymi policjantami i nie dodaje uroku autu. Wolałbym mieć standard.

 

Jest to faktycznie 1.8 z 1998 roku, bez stingerów i spryskiwaczy reflektorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry kolorek :cool2: przydala by sie tylko inna fela, przynajmniej taka jaka mial Swistar w swojej

 

Uważam, że ten oldschool-owy felunek jest całkiem fajny. Jeszcze trochę i będzie "białym krukiem" :-).

 

nie zaprzeczam :) moze na zywo wyglada ciekawiej ale na zdjeciach zawsze mialem wrazenie ze troche wygladaja jak stalowki :oops:

wazne ze Ci sie podoba i trzymasz serie :cool2: napewno konfort na nich jest duzo lepszy niz na czyms wiekszym, po tej zimie to drogi to mega tragedia :mad2:

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z wyjazdu samochodem na urlop do Bukowiny Tatrzańskiej i chyba mam do wymiany łączniki stabilizatorów w mojej CR-V`ce. W Gdańsku ulice też wyglądają jak ser. Aż szkoda auta do jazdy :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tych felg gleba jest stanowczo za duza ;/

 

+1 dla felg takich jak mial swistar . One sa rowniez dosyc old-schoolowe ! :norty:

 

Bardzo zadbany ogrod i dom ! :cool2:

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.