Skocz do zawartości

318i - radio CD


screamik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem nowy na forum i to mój pierwszy post. Przeszukałem forum w celu odpowiedzi na moje pytanie lecz nie znalazłem podobnych tematów więc zakładam nowy. Od wczoraj pojawił się problem z odtwarzaczem CD. Mam seryjne radio bmw business CD. Radio chodziło do wczoraj bez zarzutów jednak po włożeniu płyty do czytnika zaczyna nagle coś jakby strzelać i tak cały czas. Po wyjęciu tej płyty odtwarzać dalej wydaje takie odgłosy ( nawet po zgaszeniu auta i wyjęciu kluczyków ze stacyjki !!! z CD słychać trzaski ). W ogóle jest problem z wyjęciem płyty bo po naciśnięciu przycisku " wysuń cd " nie dzieje się nic. Płytę trzeba wyciągać poprzez włożenie do polowy drugiej płyty ;/. Kiedy naciskam przycisk " mode" wyświetla mi się BRAK CD. W ogóle strasznie to dziwne bo jeszcze do wczoraj płyty grały normalnie. Teraz raz działa raz nie,a dodatkowo cały czas coś jakby przeskakuje w środku, chrobocze czy coś podobnego. Mam wrażenie że to po wpadnięciu w parę dziur które po zimie pokazały się praktycznie wszędzie ;/

 

Czy miał ktoś taki sam problem lub może ma ktoś pomysł co to może być i jak można to rozwiązać :( ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Dalisman. No tak to chyba może być to. Dziś rano idę sobie do garażu i otwieram auto ( nawet nie włożyłem kluczyka ) a tu słyszę te trzaskanie, chrobotanie cokolwiek. Jak tylko odpaliłem auto hałas ustał. Włożyłem płytę, jedną drugą czyta normalnie bez problemu najmniejszego, oddaje i przyjmuje płyty jakby nigdy nic :). Będę musiał zrobić jak mówisz. Powiedz mi proszę jeszcze czy wyjęcie radia to jakiś skomplikowany proces i czy tą zębatkę dociskania płyt można porostu wymienić . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.