Skocz do zawartości

320i Cieżko pali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam zakladam temat poniewaz nigdzie nie moglem znalesc takiego tematu a mianowicie chodzi o to ze ciezko odpala ale tylko jak jest temperatura tak poniezej 5 stopni na dworzu dodaje filmik http://www.youtube.com/watch?v=DBOd__JApFc

Edytowane przez OldZbak

Opublikowano

Popraw tytuł tematu, bo go zamknę. Nie jesteś tu nowy i powinieneś znać zasady.

viewtopic.php?f=68&t=120678

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Opublikowano

Witam mam to samo. Na filmiku chyba zauwazyłem że masz mało PB na wskaźniku. U mnie jest tak:

- Jak mam poniżej 15 litrów paliwa to mam tak samo jak ty, tzn za pierwszym razem musze długo kręcić, identycznie jak u ciebie, tylko że ja kręce np 5 razy krótkimi seriami i za 5 razem odpale.

- jak mam powyżej 15 litrów paliwa to problem znika, nawet przy -15st pali albo od 1 zakręcenia wałem albo za 2 razem, tzn że 1 raz zakręce przez 2 sek. a drugi raz odpali od strzała.

 

Dziwny przypadek z tym paliwem ale sprawdź se to u mnie jest to na 100% potwierdzone i sprawdzane przez 2 miesiące. Zawsze jak miałem mniej niż 15l to słabo palił i zawsze jak miałem więcej jak 15l to palił ładnie. Nie wiem może na niskiej wysokości pompki łapie powietrze/jakaś dziurka.

Opublikowano
A może macie nieszczelność w układzie paliwowym i cofa paliwo,albo pompka siada,albo niedrożny układ paliwowy
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Opublikowano
  • Autor
A może macie nieszczelność w układzie paliwowym i cofa paliwo,albo pompka siada,albo niedrożny układ paliwowy

 

ale to tylko jak jest zimno a wystarczy 0 albo +1 i od strzała mi odpala

Opublikowano
No to może czujnik temp sprawdź
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Opublikowano
  • Autor
a mozesz mi powiedz w ktorym on jest miejscu?
Opublikowano
Jak masz przód głowicy to pod kolektorem ssącym będziesz widział zaraz za vanosem wtyczke okrągłą i czujnik wkręcony do głowicy
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Opublikowano
  • Autor
u mnie nawet jak jest -15 to pali od strzałą i nie ważne czy paliwa jest 5l czy 15 :)

 

ciesze sie niezmiernie z tego powodu i tez bym tak chcial.

 

a dzis nagralem taki filmik z innymi obiawami chodzi jak czolg http://www.youtube.com/watch?v=uIXy3Kg9UCo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.