Skocz do zawartości

e92 330d - SPRZEDANA


houek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

To niech sobie kupują i jeżdżą tymi okazjami i krzyż im na drogę :)

Póki co cieszę się, że auta nie sprzedałem. Jeżeli sprzedam (a to nastąpi najwcześniej pod koniec roku albo na początku przyszłego) to nie widzę innej alternatywy niż ///M3 albo 1M. Oczywiście będzie to zależało od finansów. Jeżeli mnie nie będzie stać to nic nie kupię i poczekam aż trochę stanieją te Mki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

widzę że dalej sprzedajesz swoją Furę, dokładnie rok temu byłem poważnie zainteresowany kupnem twojego samochodem, ale brakowało mi paru drobiazgów w wyposażeniu i szukałem coś z mniejszym przebiegiem niestety nie znalazłem nic co nadawało się do kupienia same PEREŁKI BEZWYPADKOWE :mad2:

dlatego uważam że jeśli masz auto w takim stanie jak opisujesz to ktoś kumaty kupi, tylko tych kumatych coraz mniej więcej jest ŁOWCÓW OKAZJI.

 

Poazdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
PIEKNA :cool2:

ale foty mogłyby byc zrobione aparatem :wink:

 

PS: kurcze piękne są te felgi w oryginale i sam nie wiem czy dobrze u mnie wyjdą jak wymaluje na czarno :roll: ... tylko żebym nie żałował :| :!:

 

Na Twoim miejscu nie malowałbym na czarno bo faktycznie oryginały wyglądają przepięknie.

Lepiej chyba założyć w oryginalnym kolorze, ewentualnie później przemalować.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Dziś auto po 3,5 godzinnym przeglądzie u Smorawińskiego pojechało w okolice Sochaczewa - klient po rocznym poszukiwaniu auta w końcu znalazł swój ideał :)

 

Jak odjeżdżał to aż łza się w oku kręciła....ale cóż, życie toczy się dalej i rozpoczynam poszukiwania następcy.

http://img441.imageshack.us/img441/1927/img0580lc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Właśnie tu jest problem. Z jednej strony rozum podpowiada e91 LCI 335d.....a z drugiej upragnioną, wyśnioną i wymarzoną 911 :)

 

Może Koledzy coś zaproponują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ze sprzedaży :cool2:

 

Celuj - szukaj :arrow: 335D :arrow: BĘDZIESZ ZADOWOLONY po 330d :cool2:

 

Ja po wielu zmianach i szukaniu nowego auta pod siebie znalazłem własnie w 335d swój ideał :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jak spojrzałem na te zdjęcie takiego odjeżdżającego ukochanego samochodzika to aż... smutno mi się zrobiło :(

 

Ale fajnie że sprzedałeś, gratuluje bo wiem że było ciężko.

 

ja ogólnie fanem kombii nie jestem, więc.... 335d LCI ale... coupe, albo 911, chrzań rozum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie ma co płakać tylko się cieszyć, że ktoś kupił Twojego padalca ;) hi hi hi żartuję!! Będzie klient zadowolony! :cool2:

 

Pzdr.

 

Jasne, że będzie :)

Teraz pytanie, skąd wziąć e91 335d LCI i to jeszcze w FV23% (Arnold, Ty chyba wiesz coś o tym :mrgreen: )??? To raczej rarytas w PL. Z tego co się orientuję to jeden forumowicz z bmw-sport ma taką białą, ale nie chce się pozbyć - pytałem.

 

Oczywiście jak pojawi się ciekawe 335d e92 to również rozważę. 911 pragnę, ale jakoś się boję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :cool2:

 

911. Chyba nie muszę zachwalac ani polecac skoro o niej myślisz, jedyny warunek to kup egzemplarz po gruntownym sprawdzeniu i najlepiej bezwypadkowy. Niestety te najtańsze na Allegro to wszystko ulepy :|

 

Wtedy napewno będziesz zadowolony, a jak nie to zawsze bez problemu wymienisz na każda 335d :twisted:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wisiała długo e91 335d LCI biała, dzwoniłem kiedyś do sprzedającego, ale okazał się typowym gburem, więc go olałem. Nie cierpię sprzedających, którym się wydaje, że sprzedają 7 cud świata, a Ty masz ich błagać o atencję i prosić się o wszystko.

 

Jakbyście słyszeli, albo widzieli, że ktoś sprzedaje ładne 335d nie ważne czy sedan, kombi, coupe to walcie do mnie śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.