Skocz do zawartości

Instalacja LPG


Rafi1920

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Poszukuję instalacji LPG do mojej bejcy, jednakże na allegro, są tylko do 1.6.

 

Stąd moje pytanie, czy od 1.6 pasuje do 1.8 ?

 

 

Przy okazji, jeśli ktoś ma do 318i, i chce sprzedać z pełną dokumentacją to niech da znać i powie ile woła ;]

 

 

Poza tym, ja mam wtrysk jakiś, gaźnik, czy coś ?

 

Rocznik 92.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam problem bo kasy zbytnio na lpg nie ma... a jeżdżę betką codziennie, paliwo mnie zżera... Szczególnie z tymi cenami. Kumpel powiedział że od 1.6 powinna przypasować. Głównie czaję się na tą http://allegro.pl/gaz-lpg-od-bmw-e36-316-okazja-i1413682443.html#gallery.

 

 

Ponadto stwierdzil, że od golfa nawet wejdzie, byleby była jak najlepiej od 1.8..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do twojego 1.8 nie zakładałbym tamtej. 5 letni parownik to raczej bez rewelacji. Jezeli lezała instalacja dłużej jak miesiąc to nadaje sie tylko na wagę albo do jakiegoś jednopunkta. Rurka w środku utlenia sie szybko i bedzie mocno brudzić filterek. membrana w parowniku już nie ułoży sie i nie wyregulujesz.

Druga sprawa to taka, ze jezeli nie stać cie na nową instalacje to tym bardziej nie zakładaj używanej. Świece i przewody wysokiego napięcia to sprawa pierwszorzedna. I trzeba wymieniać je w terminie. Wymiana samych świec albo samych przewodów nie ma sensu. taki komplet kosztuje tyle co ta używana instalacja gazowa.

Podjedź do jakiegos dobrego zakładu LPG i facet powie ci w 10 minut dlaczego nie stać cie na używana instalacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak ja.Nie masz za bardzo kasy ,to weź sekwencje na raty ,a kasa ktora zaoszczendzisz w jazdzie na gezie ,pewnie wystarczy na rate.Ja przez pól roku zrobiłek 14 tys km,wiec liczac 1tys km=ok 200 zł oszczedności.A tak bedziesz ostatni grosz w PB walił,a kupno używanej instalki 2 gen-to zły pomysł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.