Skocz do zawartości

Komunikat getribennotprogramm w 750


calpe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym forumowiczem.Mam spory problem którego nie potrafię rozwiazać od dłuzszego czasu. Kupiłem w lecie 750 w dość kiepskim stanie. Od poczatku pokazywał się komunikat getribennotprogram. Mimo to wybrałem sie z tym komunikatem do hiszpanii w drodze powrotnej padł wsteczny jednak do polski dojechałem. Zdecydwoałem sie na remont skrzyni Panowie w krakowie zabrali sie za robotę po miesiacu i wydanych 5000 odebrałem auto z komunikatem getribennotprogramm:) W dodatku auto stracilo moc i nie przezucało biegów mimo to znów wybrałem się tym razem do francji Podróz byla fatalna mimo to w drodze powrotnej auto odzyło.Jednak postanowilem zrobic generalny remont gdyz bardzo lubie to auto.tak wiec wstawiłem łobuza w polowie pazdziernika do kolejnego serwisu w krakowie. Wymieniłem silnik skrzynie zaweszenie skóry przewody hamulcowe z auta w zasadzie pozostały tylko blach i szyby Zabiegi te kosztowaly mnie blisko 17000 złotych... Przed dwoma godzinami zadwonił mechanik ze auto w zasadzie do odbioru juz(dwa miesące po planowanym terminie) tylko ze.. komputer pokazuje getribennotprogramm :)))) nadmieniam ze sterwonik oczywisce był wymieniony olej nówka itp jest to 4 skrzynia w tym aucie. jak mysle ze mam zostawic auto i tego samego mechanika na poszukiwania przyczyn tego komunikatu to mi się nóz w kieszeni otwiera HELP!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dokładnie, czy nie siedzą dwa. Stoją jeden na drugim. Jeżeli będzie tylko jeden i jest nowy, to na pozycji 9 ukrytego menu możesz sprawdzić napięcie w sieci. Podczas jazdy musi być ponad 13,5V, a na wolnych obrotach, przy wyłączonej klimie, nie ma prawa spaść poniżej 12,5. Jeżeli będzie niższe, to masz problem zlokalizowany, gdyż komunikat Getriebeprogramm jest pierwszym sygnałem spadku napięcia...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.