Skocz do zawartości

oklejanie wnetrza carbonem


andrew55

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam pytanie trochę z innej beczki... widział może ktoś w e9x listwy oklejone w brązowy carbon, ewentualnie szczotkowane aluminium ale to ciemniejsze?

Mam wrażenie że do brązowych skór będzie się to lepiej komponować... ale wlolałbym sprawdzić.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
zeby zdjac folie najlepiej ja troche rozgrzac najpierw. jak bedziesz odrywal zupelnie na zimno mozesz uszkodzic ori plaistiki (mi sie zdarzylo, przy odrywaniu folii na zimno zszedl kawalek farby szarej z listwy, pod nia jest goly szary paskudny plastik). niewielkie ryzyko alezdejmuj na cieplo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena rzeczywiście niska. Nie oszukujmy się, folia firmy 3M należy do najdroższych, skoro on stosuje inną to tutaj dużo też oszczędza. Pytanie czy w 3M płacimy tylko za markę czy też za jakość... :wink: Więc czekamy na fotki ! :D Ciekawy jestem jak zrobi Ci popielniczki, bo wielu kozaków słyszałem - każdy poprawiał :mrgreen:

 

Szczerze mowiac Kokos to nie robilbym na twoim miejscu temu kolesiowi reklamy bo schrzanil ci nie tylko popielniczke oklejajac chromik na niej ale takze pochrzanil wzor . Spojrz na ramke w kolo niej i na popielniczke ,kompletna klapa kolego :duh: hehe i calkiem niezle cie wykasowal ,poniewaz ja za folie z oklejeniem, nie wspomne ze na wyspach biore za porownywalna E90 okolo 50 do 70 funtow w zaleznosci jaka folia. I nie robie tego caly dzien tylko max do 2 godzin. Caly dzien to sie okleja cale auto ,a nie kilka listw. Pozdrawiam Wszystkich Milosnikow Marki.

Damian3619


Ze wzgledu iz nie ma zadnej stronki poswieconej Polskim wielbicielom BMW w UK. Zapraszam na profil facebooka Bmw anglia.


GG 43888118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
ja za folie do oklejenia dalem kilka funtow i zajelo mi to pol dnia z rozbiurka i zlozeniem do kupy auta :) to jest naprawde banalnie proste, jesli sie chce i poczyta i pooglada troche o tym w sieci :)

Gdyby człowiek nie korzystał z doświadczeń innych, to każde kolejne pokolenie, zapewne do chwili obecnej, uczyłoby się łupać kamień...


BMW 330Ci Sport - Moje BMW E46 330Ci Sport<---

BMW 320Ci - -->Moje BMW E46 320Ci<--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dokladnie tak jak piszesz kolego Rzecik, ale nie każdy ma do tego dryg i nie każdemu się chce, ponieważ trochę zabawy jest z tym szczególnie jak masz dużo wygibasów na elemencie do oklejania,my ostatnio oklejalismy z kolega w jego X5 pas przedni pod maska w czarnym carbonie 3d i powiem ci ze tam trzeba było się trochę napocić,lecz efekty zdumiewająco zaskakujące. Tak czy inaczej wystarczy poswiecic kawalek okleiny na probe z jakims elementem i można później leciec z całym autem. Pozdrawiam :cool2:

Damian3619


Ze wzgledu iz nie ma zadnej stronki poswieconej Polskim wielbicielom BMW w UK. Zapraszam na profil facebooka Bmw anglia.


GG 43888118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sa nowe folie karbonowe od niedawna w stanach ktore imituja perfekcyjnie prawdziwy karbon.

 

Cena jest ponad dwukrotnie wyzdza niz za klasyczna folie ale efekt jest naprawde niesamowity, widzialem na zywo... robi wrazenie. Nie jestes w stanie na oko rozroznic od carbonu, folia reaguje na swiatlo dokladnie jak prawdziwy karbon.

 

http://www.bimmian.com/Realistic-Carbon-Fiber-Fabric-for-BMW-E90-or-E91-3-Series

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sa nowe folie karbonowe od niedawna w stanach ktore imituja perfekcyjnie prawdziwy karbon.

 

Cena jest ponad dwukrotnie wyzdza niz za klasyczna folie ale efekt jest naprawde niesamowity, widzialem na zywo... robi wrazenie. Nie jestes w stanie na oko rozroznic od carbonu, folia reaguje na swiatlo dokladnie jak prawdziwy karbon.

 

http://www.bimmian.com/Realistic-Carbon-Fiber-Fabric-for-BMW-E90-or-E91-3-Series

 

Konkretna ta folia, tylko ciekawe jak z montażem jak to sie naciąga pewnie trudniej niż normalna folia ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Witam.Czy mógłby mi ktoś napisać jak zdemontować środkowy panel plastikowy przy drozku zmiany biegów Wszystkie zatrzaski wyskoczyły oprócz jednego tego za przyciskiem menu.I teraz moje pytanie czy tam znajduje się zatrzask i mam ciągnąć na sile czy też może jakaś śruba np jak w przypadku plastików od drzwi Drugie pytanko dotyczy samej gałki od biegow(automat).Sciagnalem ja z drążka ale chciałbym ją rozebrać na części pierwsze ponieważ mam w planie oklejc środkowa cześć gałki, czy da się to zrobić? Jeśli tak to proszę o info jak. Z góry dzięki za pomoc. Dodam że jest to model e60 z 2004 roku 520i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.