Skocz do zawartości

Białe BMW 330xd... mini galeria


arnold

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej :)

 

Zapomniałem dodać że w grę wchodzą polskie bezwypadkowe egzemplarze z udokumentowaną historią serwisową. Ewentualnie EX AG - sprowadzone bezpośrednio przez dealerów. Do tego obowiązkowa faktura VAT. Więc jeśli patrzymy takimi kategoriami to wybór nam się bardzo kurczy...

IS-F jak najbardziej :) ten bordowy jest na sprzedaż - teraz wystawia go nowy właściciel, niestety nie wystawia F-VAT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hej :)

 

Zapomniałem dodać że w grę wchodzą polskie bezwypadkowe egzemplarze z udokumentowaną historią serwisową. Ewentualnie EX AG - sprowadzone bezpośrednio przez dealerów. Do tego obowiązkowa faktura VAT. Więc jeśli patrzymy takimi kategoriami to wybór nam się bardzo kurczy...

IS-F jak najbardziej :) ten bordowy jest na sprzedaż - teraz wystawia go nowy właściciel, niestety nie wystawia F-VAT...

 

Nie wiem czy wiesz, ale EX-AG to nic innego jak niemiecki poleasingówki sprowadzane przez dealerów....Nie wiem skąd się wzięło to durne stwierdzenie: "auto po zarządzie BMW" :duh:

 

Powodzenia w szukaniu auta :cool2:

Poszło PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem... ale wtedy mam PREMIUM SELECTION, dokumentację przebiegu i wypadkowości lub bezwypadkowości auta auta, przerabiałem to niedawno u dealerów w Niemczech... na 15 jedynek premium selection po moim zapytaniu tylko jedna była bezwypadkowa. Za to te które były po przejściach posiadały całą historię napraw. Najciekawsza była biała w m-pakiecie za 15400 euro - odpisali że miała naprawiane kilka elementów w ASO - koszt naprawy wynosił 15000 euro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Lexusa ISF'a - o jeździe tym autem będę mógł się wypowiedzieć za ok.miesiąc. Kumpel kupił i czeka na auto, za ok.miesiąc będzie je miał,więc pochwale się odczuciami w jeździe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie... mam... dziś dokonałem zakupu, zaliczkowałem e65 750i...

biłem się z myślami ponieważ nie jest to najmłodszy egzemplarz, jednak stan i pochodzenie przesądziło że podjąłem decyzję o zakupie.

Tak na marginesie oglądałem kilka ML-i, cayenne, audi s6, lexusa is-f itp... w każdym z nich coś mi nie pasowało... Wspomniana c63 okazała się autem nie do kupienia - pośrednik mimo moich kilkukrotnych próśb nie skontaktował mnie ze sprzedającym... Ale tak właśnie wygląda handel autami po polsku... sprzedają coś czego nie mają...

Ok wracamy do BMW, dziś pokazałem się w Inchcape, ponieważ otrzymałem na maila zdjęcia samochodu który miał mnie zainteresować, po jeździe próbnej okazało się że samochód jest nijaki, kompletny brak emocji, mimo dobrego stanu i niezłego wyposażenia czułem niedosyt. Pytałem o różne inne znajdujące się tam samochody... sprzedawca opowiadał, odpowiadał, odpalał i pokazywał aż... spytałem go o tą siódemkę... Nagle człowiek ożywił się mówiąc, myślałem że szukamy innego samochodu ;) ale jeśli myśli pan o BMW 7 to ten egzemplarz powinien pana zainteresować... Pytam dlaczego? - Bo był to samochód BMW Polska, wożony był nim Erich Papke... Zajrzałem do środka :shock: ładnie i świeżo jak w 2 - 3 letnim aucie, przebieg 112tyś km - książka z wpisami (dosłownie 50tyś, 55 tyś, 58tyś itp!!! przeglądy robione co chwilę), wyposażenie... zobaczcie sami... po "pustej" e90-tce oniemiałem! jazda??? muszę napisać to dużymi literami "KOSMICZNA" :shock: :cool2: torów tramwajowych jakby nie było, na trasie toruńskiej przy 160km/h można szeptać, po prostu obłęd... po powrocie do salonu nie chciałem już niczego innego, rozmawialiśmy, oglądaliśmy i kupiłem, odbieram w przyszłym tygodniu, zdaję sobie sprawę z wieku auta ale jak popatrzyłem na 3 lata młodszą siódemkę za 360tyś i na tą która też kiedyś kosztowała prawie 600000zł... zaryzykowałem, nadwyżkę kwoty którą przeznaczałem na auto wydam na coś ciekawszego, może znowu kupię sobie quada :)

 

jest to model po liftingu z "nowym" silnikiem 4,8

 

Numer podwozia WBAHL810X6DH76077

Kod typu HL81

Typ 750I (EUR)

Typoszereg E E65 ()

Seria 7

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik N62/TU

Pojemność skokowa 4.80

Moc 270

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor MICHIGANBLAU METALLIC (A38)

Tapicerka LEDER NASCA/LAVABLAU (U6MC)

Data prod. 2005-02-18

 

S220A NIVEAUREGULIERUNG Zawieszenie samopoziomujące

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S2BLA LM R. DOPPELSPEICHE 174/NOTLAUF Obr. BMW, st. le. Doppelsp. 174/j.p.u

S2VAA ADAPTIVE DRIVE Adaptive Drive

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S316A AUTOMATISCHE HECKKLAPPENBETAETIGUNG Autom. uruchamianie tylnej klapy

S322A KOMFORTZUGANG Funkcja dostępu komfortowego

S323A SOFT-CLOSE-AUTOMATIK FUER TUEREN Autom. miękkiego zam. drzwi

S356A KLIMAKOMFORT-VERBUNDVERGLASUNG Oszklenie zespolone Klimakomfort

S358A KLIMAKOMFORT-FRONTSCHEIBE Szyba frontowa klimatyzacji komfort

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna

S416A SONNENSCHUTZROLLOS Roleta przeciwsłoneczna tylna /boczna

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S442A GETRAENKEHALTER Uchwyt do napojów

S453A AKTIVE SITZBELUEFTUNG VORN Klimatyzowane fotele przednie

S454A AKTIVE SITZBELUEFTUNG IM FOND Klimatyzowane fotele tylne

S456A KOMFORTSITZE ELEKTRISCH VERSTELLBAR Fotel komfort z pamięcią

S460A KOMFORTSITZE IM FOND, ELEKTRISCH Fotel komfort siedz. tyln. reg. elektr.

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S496A SITZHEIZUNG FUER FONDSITZE Podgrzewanie fotela tylne

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S601A TV-FUNKTION Funkcja TV

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S638A AUTOTELEFON PROFESSIONAL Telefon samochodowy Professional

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S677A HIFI SYSTEM PROFESSIONAL System HiFi Professional DSP

S691A CD-HALTERUNG Mocowanie CD

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S7NAA BMW SERVICE INCLUSIVE PLUS 5/100 Technika serwisowa BMW

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Instrukcja obsługi, jęz. niemiecki

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S902A SONDERKONTROLLE PRESSEWAGEN Kontrola specjalna pojazdów prasowych

S993A MODELLJAHRESCODE Kod dla roku modelu w numerze FG

S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

S261A SEITENAIRBAG FUER FONDPASSAGIERE Poduszka bocz. pasaż. na tyln. siedz.

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Edytowane przez arnold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
ponieważ otrzymałem na maila zdjęcia samochodu który miał mnie zainteresować, po jeździe próbnej okazało się że samochód jest nijaki, kompletny brak emocji, mimo dobrego stanu i niezłego wyposażenia czułem niedosyt.

 

Co to za auto było takie nijakie? Co w nim nie pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x3 e83, auto w świetnej konfiguracji - miało wszystko co mogła mieć x - trójka LCI - mają ją wystawić na stronie w przyszłym tygodniu, z krajowym pewnym pochodzeniem, podskakiwało na nierównościach i nieprzyjemnie się bujało... szybko odrzuciłem to auto... SUV-y nie są dla mnie...

 

 

wujekwadus pewnie że się ustawiamy :) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic teraz tylko zatrudnić szofera :)

 

oj nie, nie prędko oddam tą kierownicę, wrażenia są mega komfortowe, najfajniejsze jest zawieszenie, kompletny brak przechyłów na zakrętach przy hamowaniu i przyspieszaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic teraz tylko zatrudnić szofera :)

 

oj nie, nie prędko oddam tą kierownicę, wrażenia są mega komfortowe, najfajniejsze jest zawieszenie, kompletny brak przechyłów na zakrętach przy hamowaniu i przyspieszaniu...

 

:)

 

No fakt, jazda dużym samochodem jest sama w sobie mega przyjemna :)

 

A jak ze spalaniem tego potwora? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modyfikacji to na razie jeszcze o tym nie myślałem, nie jestem pewny czy siódemka jest właściwą "bazą" do tuningu... a co do mocy to jest jej wiele, wystarczająco aby sprawnie się przemieszczać... generalnie jakoś bardzo jej nie czuć, widać za to szybko przemieszczającą się wskazówkę prędkościomierza ;) Chyba o to właśnie chodzi w tego rodzaju autach, jest szybko ale nie brutalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekOST co Ty robisz w E92 skoro patrzysz na nią przez pryzmat wielkości :roll: A swoją droga to według mnie E92 jest duża w środku jak na swoje gabaryty i klasę.

 

arnold gratuluje :cool2: obys był zadowolony, kiedyś mieliśmy w domu E65 745d na dwóch turbach, model jeszcze przed liftem. Kawał auta... Chociaż nie ukrywam ze jestem zdziwiony twoim wyborem :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.