Skocz do zawartości

Znaczek + oznakowanie auta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W pierwszej kolejności mam pytanie czy w waszych Beemkach też kradną znaczki? Ja akurat swoją "trójkę" trzymam "pod chmurką" ponieważ mieszkam w bloku. Niestety chyba z 3 dni po zakupie auta znaczka na tylnej klapie już nie było, niedaleko mnie też są zaparkowane inne "betki" i też nie mają znaczków :] Czy jest na to jakiś sposób? Najchętniej bym zrobił zasadzkę i uciął ręce "kolekcjonerom znaczków" :D I kolejne pytanie, może orientuje się ktoś gdzie w Częstochowie można zrobić napis na tylną klapę który by zastąpił oznakowanie 320d oraz jakie są tego koszty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już myślałem że tylko mnie zawinęli :mad2: Z e36 coupe jakiś pustak mi zdjął z tylnej klapy, przy okazji pozostawiając rysę długości 5cm od jakiegoś śrubokręta czy czegoś takiego. W e34 gnojek majstrował mi przy masce ale nie zdążył nawet się spytać o co chodzi jak go wymieszałem ze śniegiem, potem wiadomo- kontrolnie w ryj i do domu po kasę za zniszczenie znaczka (poderwał do góry na ok 5mm nad maskę), wydarłem 200zł od jego ojca. Niesłusznie trochę bo znaczek wskoczył z powrotem po drobnym opukaniu go ręką, no ale cóż...

Generalnie to wkurzające bo ani taki znaczek się na coś przyda,ani pożytku z niego żadnego zrobić się nie da,a oberwać tylko po to żebym ja nie miał na klapie a on miał w szufladzie to bezsens, dlatego postanowiłem sobie już jakiś czas temu - jak widzę że ktoś się coś czai koło samochodu to najpierw walę w ryj a potem pytam :norty:

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999768810_1.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wydłubali z maski emblemat + solidnie ją przy tym porysowali + listwy te czarne z obu zderzaków .

Jak to zobaczyłem rano to sie na maxa w....!!! Pomogła naprawa w ASO z mojego AC i wszystko jak nowe z faktórką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.