Skocz do zawartości

Pomocy!!!!Nie moge otworzyc bmw


rosik_520

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z bmw e34 520 nie moge go otworzyć nie wiem czemu.Stał troche w garazu po paru (3 tygodnie)tygodniach przychodze i nie moge go otworzyc próbowałem od kierowcy od pasażera i nic zamek jest centralny prosze pomóżcie mój mail mrosik@op.pl albo tel 693120825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zależniości od rocznika (nie wiem jaki masz ty) wiec musisz spróbować raz z jednymi i drugimi drzwiami.

Przekręcasz kluczyk w zamku na max i trzymając tak pociagasz za klamkę (jezli nie działa z prawymi drzwiami spróbuj z lewymi)

Zapewne padł ci akum. i datego tak masz wieć po otwarciu tym sposobem bedzie musiał podładować :)

http://img221.imageshack.us/img221/9561/bmw9bq.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej kwestii popieram dextera wraz z kompletem kluczy powinieneś mieć taki metalowy to znaczy bez tego czarnego plastyku ktory jest częsią kazdego kluczyka poprostu sam metal i on jest do awaryjnego otwierania drzwi powinien otwierać nawet bez akumulatora ale pamietaj że jak masz immobiliser to kluczem awaryjnym nie odpalisz swojej BMKI. :naughty:

pozdrawiam Domin

[/img]

Dlaczego przed warsztatami i serwisami samochodowymi zawsze stoi jedno BMW?

Bo każdy szanujący się serwis ma jedno niezawodne auto żeby jeździć po części do innych:-)



Domin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bagażnik jesteś w stanie otworzyć? Jeżeli tak to wyjmij lampkę oświetlenia wnętrza bagażnika i podaj zasilanie z drugiego akumulatora na czerwono-biały przewód, a minus podłącz gdzies do masy i otwórz auto normalnie - TYLKO OTWÓRZ, a nie załączaj żadnych innych urządzeń na takim podłączeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezły patent zresztą robert ma zawsze ciekawe pomysły w postach pozdrawiam hee hee :jawdrop:

Dlaczego przed warsztatami i serwisami samochodowymi zawsze stoi jedno BMW?

Bo każdy szanujący się serwis ma jedno niezawodne auto żeby jeździć po części do innych:-)



Domin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.